Moje downloady

Mr. Crownman

21. července 2012 v 21:04 | Edianka

Opět můj oblíbený surrealismus=) Přesto jsem fotky nijak moc neupravovala, takže doufám, že se vám budou líbit i bez radikálních úprav. Upřímně se za některé z nich vážně stydím, protože jsou nehorázně amatérské:D Ale nebudu to zdržovat... Dámy a pánové, přivítejte Mr. Crownmana, zvráceného teologa!

Jared-Život pochybného umělce

6. dubna 2012 v 19:19 | Edianka

Hezký večer, vážení=) Jelikož mám "první článek" z krku, už mi nic nebrání, abych dále zveřejňovala... :D Dneska jsem si tak tvořila v bodyshopu a napadlo mě, že bych mohla nějakého simíka hodit ke stažení. Do focení jsem se trochu zažrala, a ztratila tak spoustu času, který bych mohla vložit třeba do facebooku:P :DD

Konec keců, chtěla jsem jen dodat, že první (úvodní) obrázek je vážně nepovedený, ale snad pochopíte, že jsem hezky dlouhou dobu nic nefotila. Inu snad se vám budou fotky líbit... za váš komentář budu ráda=)

Loretta von France

4. února 2012 v 22:32 | Edianka

Hezký večer, vážení a milí=) Opravdu se mě neptejte, jak jsem přišla na toto jméno...
V celém článku na vás čeká pár obrázků a případně i link na stažení simky Loretty:D (pokud se vám zalíbí) Původně jsem vám chtěla jen vytvořit nějakého simíka, ale to focení mě prostě nějak chytlo a nemohla jsem přestat. Možná se bude zdát, že fotky vypráví určitý příběh, jistou situaci... No já to nechám na vaší fantazii=)

Můžete si povšimnou, že jsem za tu dobu trochu vyšla ze cviku a troufám si říct, že moje obrázky tak nějak ztratily svůj patent:D Za váš komentář budu ráda. Člověk by měl vědět, kde dělá chyby...

Marry Braunová

20. června 2011 v 18:38 | Edianka
Když se tak dívám na své downloady a na downloady cizí tvorby, vaří se ve mně krev. Jednak se vztekám, že na tomto blogu převažuje práce někoho jiného, a pak se ozývá to nutkání vytvořit něco vlastního. Ale k čertu co? Na vlasové recolory jsem moc líná, na hadry nemám dostatek smyslu pro módu, make-up bych s největší pravděpodobností zbabrala. Poslední možnost- simík/simka ke stažení.

Malou Marry jsem vytvořila včera. Tedy pokud včera není dnes a dnes není včera. Jinak řečeno...píšu dnes, zveřejňuji zítra. Ne, Edianko, nesnaž se to vysvětlit!

The vampire woman

22. března 2011 v 17:45 | Edianka

Tento "projekt" je docela stará záležitost. Nápad pochází z tutoriálu Vytvoření postavy (osobnosti), kde se někteří "rozplývali" nad jednou prachobyčejnou upírkou, kterou jsem odflákla jen tak od ruky. Před chvílí jsem procházela složky a prováděla tzv. očistu souborů a narazila jsem náhodou na pár screenů, které jsem před pár měsíci nafotila.
Jedná se o kopii upírky právě z toho návodu, která byla vytvořena pár dní po zveřejnění návodu.

Stíny jako oční doplňky

15. ledna 2011 v 16:19 | Edianka
thesims2-edianka
Tvořím novou simku do "rodinné sbírky" a již po padesáté nadávám na oteklé stíny, ve kterých simíci vypadají jako zombíci. Kůži má pěknou, ale přece jen trochu jednotvárnou. Chtělo by to přidat ždibec barvičky. Rozhodla jsem se, že ukončím své trápení a vytvořím něco originálního. 

UPOZORNĚNÍ: Tyto oční stíny slouží pouze jako "doplněk" ke skinu. 
Jsou lehké a jednoduché. Na každém skinu vypadají trochu jinak, protože jsou téměř průhledné. 

Já osobně oční stíny moc ráda nemám. Jak na simících, tak i v reálu:D Jako downloady bývají moc husté, tvrdé a nepřirozené. 
TIP: Jednoduché stíny oči vyjasní. Ozdobte je košatou řasenkou:)

Katie s kytarou

29. prosince 2010 v 16:38 | Edianka
thesims2-edianka/Katie
Na co sáhnu, to je vadné. V poslední době všechno buď serinkám já nebo věci kolem mě, do mých rukou svěřeny či jednoduše mnou používány. Ani nevíte, jak šťastná bych byla, kdyby vám šla alespoň stáhnout tato simka mojí tvorby. Pokud o ni ovšem budete mít zájem.

Nechci na ni dělat moc velkou reklamu, protože vlastní můj oblíbený skin, téměř jediný, který používám. Važte si jí, holoto! Doufám, že nevyžaduje nějaký extra mesh, protože ty věci na ní už jsou docela staré. Kdyžtak můžete prošmejdit modthesims nebo se při nejhorším zeptat naší gerontofilní slečny Edianky... (nedoporučuji, bolí to...:)

CELÝ ČLÁNEK...
PS: S obrázky jsem si dala práci, takže všichni, povinně, celý článek:D :D :D

Natlučená teenagerka

18. září 2010 v 16:01 | Edianka
thesims2-edianka
Kudy z nudy...? Nuda je v mém slovníku vlastně nemožná, ale když o víkendech přece jen není co moudrého dělat, vylévám si zlost na simících. Ono se to hezky řekne, ale hůř udělá. Máte nutkání se někomu surově pomstít a všichni simíci se cítí skvěle nebo tak bídně, že už není co pokazit. Rozhořčeně jsem zapla bodyshop a vytvořila simku ke stažení. Dala jsem si záležet na jejich "bebíčkách":D A hned se cítím mnohem lépe.

Pro více obrázků a ke stažení↓

Margarella Rossa

6. září 2010 v 20:37 | Edianka
http://a.imageshack.us/img217/4523/margi1.png

Už dlouho jsem nepřidala žádný můj download. Začala jsem recolorovat vlasy, ale nakonec jsem se je rozhodla raději nezveřejňovat. Má to svoje důvody:D Přišla na řadu improvizace. Moc mě baví vytvářet různé simíky a osobně si upřímě myslím, že nejsou až tak špatní. Co říkáte? Nemusí se vám pro všechno na světě líbit, to chápu, ale zajímá mě váš názor:D

Dnes jsem pro vás vytvořila simku. Přemýšlela jsem nad jejím jménem... nejdřív to měla být Morgana (jsem posedlá Merlinem:D), ale pak jsem si řekla, že by to bylo trapné, a proto jsem přesedlala na Mozarellu nebo Margott. Teď si vyberte, druh sýru nebo čokoláda? Nějak jsem to zkomolila a vznikla z toho Margarella. Vytvořila jsem obrázky, nahrála a jen tak pro zajímavost si zadala toto nové jméno do vyhledávače. Podržte se, Margarella je prý nějaký druh plže nebo co:D Tak to dopadá, když slečna Edianka neví co roupama dělat.
Pro více obrázků a download se vším všudy↓

Monika by Eddie

25. června 2010 v 19:01 | Edianka
thesims2-edianka//Monika
thesims2-edianka//Monika
 
 

Reklama