Kritizárna

Fraps- neselhal

26. června 2011 v 16:17 | Edianka
Přeju vám krásné nedělní odpoledne. Když říkám "krásné", uvědomuju si jednu velkou chybu na této úvodní větě.
Ráno mě probudil otec a zeptal se mě, jestli tady semnou jen NÁHODOU není Eliška (moje malá pětiletá sestřenka), což by byla naprostá stupidárna, protože bydlí zhruba 20 km od Nivnice. Bezva, den v kelu. To jsem ale ještě netušila, co bude následovat...

Lajdák na entou

14. ledna 2011 v 22:42 | Edianka
thesims2-edianka
Vážené dámy a pánové, převážně tedy dámy, dovoluji si Vám s jásajícím křikem a povznášejícím pocitem štěstí oznámit, že jsem byla přijata na střední umělecko-průmyslovou školu v Uherském Hradišti.
Tak tahle věta se mi moc nepovedla:D Čaute děcka! Pokouším se trochu oslavovat, ale nějak mi to prostě nejde. Nervy v hájíčku zeleném, okusujíce si zuřivě nehty, se zkrouceným žaludkem, nedočkavě očekávám výsledky posledního kola. A hle! Na nočním stolku poskakuje vibrující mobil. "Že je ti do zpěvu, když mám nervy, hajzle! Kuš!" Prásknu po něm polštářem, aby zklidnil svoje umělé hormony. Máma bere rozum do hrsti a ujímá se velení.
"Ano... ano. Ano... ano," dle strhujíce vyčerpávajícího rozhovoru lze snadno vyčenichat, že tento hovor je nezbytně důležitý. Moje oči se opět obrátí "hore nohama" a znovu aktualizuji webové stránky školy s domněnkou, že za těch pár uplynulých vteřin snad něco přidali. Třeba zrovna to, nač tak netrpělivě čekám. Kéž by! 
"Myslím, že multimediální..." špitne máma do telefonu. Jako brokem do zad zasažená, obracím se s jiskrami v očích a vzrušením snad ani nedýchám. Tisknu se k mobilu, abych zaslechla alespoň pár slovíček.
"Vaše dcera se dostala na oba obory, takže potřebujeme vědět, který si vybere," zaslechnu a na tváři se mi objeví úsměv. V momentě, kdy lupne tlačítko a tím ukončí rozhovor mezi zaskočenou mámou a pánem na drátě z druhé strany, zavýsknu a vyletím pár metrů do výše. Avšak vzhledem k mému fyzicky zdatnému výkonu v tělocviku, počítejte zhruba s patnácti centimetry...plus mínus. 
Jistě, že jsem si vybrala multimediální tvorbu. Jako malá holka jsem toužila, ba dokonce jsem věděla, že jednou budu režisérkou. Zatím bychom tedy mohli začít něčím méně složitým, a to například grafikou. Jedinou věcí, kterou celé dny vlastně dělám...

Děti, já vás tak miluju:)

Potíže

13. dubna 2010 v 20:35 | Edianka
thesims2-edianka
Dobrej večír ve spolek:) Vlastně...jak pro koho. Právě jsem si smontovala počítač, protože už jsem nevydržela ty naschvály. O čem mluvím? Prožívám teď jakousi rekonstrukci. V celém domě jsme vyměňovali okna a samozřejmě bylo nejvíce problémů v místnosti s počítačem. Hned večer se musel zabalit a odnést. Druhý den bylo všude uklizeno od bordelu ze zdí, jen na místnost s PC jaksi nebyl čas. Dneska se tam teda uklízelo, ale pořád jsem si nemohla počítač nainstalovat, protože se tam prý bude ještě zítra natírat. Kdybych si ho nesmontovala v pokoji, určitě bych čekala ještě týden. Znáte to...natírat, usychat, natírat, usychat, uklízet...a našlo by se ještě dalších deset výmluv, jen abych si co nejdýl počkala.
A další trochu špatná zpráva je, že jsem zase nemocná. V hlavě mi třeští, nemůžu polykat, protože mě šíleně bolí v krku a nic mi nepomáhá. A ještě horší je to, že už to odemne chytila i ségra, takže žádný volný barák a žádná volná televize. Když se chci dívat na film, prostě ona musí sledovat kriminálku. (Kriminálky, seriály a kreslené seriály nesnáším, což ona dobře ví.) Nechám jí teda TV a jdu na PC, no samozřejmě že se zachvíli přemístí sem! Jako bych to neznala.

Takže doufám, že se brzy uzdravím, protože jinak jsem úplně nepojízdná. Pokud teda víte, jak to myslím. Jestli z té mojí nafouknuté hlavy dostanu aspoň jediný dobrý nápad, začnu psát. Zatím bych se ale (podle moudrých slov doktorů) neměla namáhat:D Příjemný zbytek dalšího století...

Bláboly a samé bláboly

9. dubna 2010 v 18:01 | Edianka
thesims2-edianka
Nezodpovědná, pohodlná a furt kecá, kecá a kecá!
Nejradši bych si nafackovala, kdybych měla tu odvahu praštit se. To už se vlastně stalo včera, ale to jsem se chtěla jen probrat ze sna, což vlastně ani sen nebyl.
O čem mluvím? Měla bych si ujasnit, co je důležitější a podle toho se zařídit. Dva dny po sobě jsem nepřidala jediný článek. Nechci prostě napsat "Sorry za včerejší neaktivitu" a hotovo. Včera jsem neměla na PC vůbec čas. Jen jsem došla ze školy, opakovala jsem si tálinu a pak jsem byla na italštině až do...nevím, ale v osm jsem byla doma. No hrála jsem na dnešní hodinu kytary a učila na čtvrtletku, takže jsem prostě neměla na blog vůbec čas.
Nu a co jsem dělala ve středu? Flákala jsem se, tak! No ani nechtějte vědět s kým...psala jsem už o něm kdysi mimoděk 2 články. Jako bych to nevěděla. Ve středu mě balamutí iluzemi a ve čtvrtek se vypaří, jako pára nad hrncem. A já si nedám a nedám říct...

Abych nezapomněla...ZÍTRA je velký den! Hádejte, jaké datum je zítra? Co se stalo 10.4. 2008? No přeci založení blogu thesims2-edianka. Zítra jsou to přesně 2 roky, co se tento blog objevil...Hurá, sláva! Něco si na vás nachystám, takže jste všichni srdečně zváni:)

Potřebuju helpnout

17. března 2010 v 16:08 | Edianka
Ahoj lidi, potřebovala bych helping. "Toužím" po jednom dokonalém downloadu, ke kterému ovšem potřebuju registraci. A aby toho nebylo málo, k registraci potřebuju sériové číslo k nočnímu životu. A ještě lepší... s tím sériovým číslem nemůžete mít zaregistrovanou svoji hru. To je taky nápad, půjčovat svoje datadisky a nechávat je, aby se registrovali na mém čísle. No, ale už se stalo.

Máte někdo neregistrovaný noční život, prosím? Kdyby mi někdo poslal sériové číslo a šlo by mi to, plním přání všeho druhu:) Od rad a downloadů až po... tak řekněte, co byste rádi.

Už je čas...

10. března 2010 v 17:21 | Edianka
Moji milí a zlatí, už je čas...možná i přes-čas.
Tohoto designu už mám s prominutím plné zuby! Straší tady od začátku zimy a působí chladně. Možná jsem si to všechno měla rozmyslet měsíc dopředu, protože jsem se s ním dělala hódně dlouho. No ale když už vím jak na to, neměl by to být zas takový problém.

Styl: Protože jsem k "hernímu" designu nějak přilehla, rozhodla jsem se pokračovat ve stejném stylu. Napadla mě oranžová a zelená barva, takový jarní design. Jen doufám, že bude sedět a nebude skákat.

Tvář blogu: Možná už to dnes nestihnu, ale brzo budete moct hlasovat v nové tváři blogu 2010! Je to docela pozdě, ale čas je svině. Vyberu zase několik holek, které jste kdy viděli na tomto blogu.

Miss a ostatní soutěže: Upřesnila bych data! Prosím, posílejte Miss stařenku! Poslední možné datum bude 15.3.2010! Je to poslední kolo a je jednoduché. Téma "konec" a je na vás, jak to uděláte. Prostě a jednoduše, v úterý zveřejním fotky a je mi jedno, jestli tam budou 3 nebo 10 fotek. Prosím, snažte se:)

Stahování bez datadisků

17. února 2010 v 19:19 | Edianka
Mám tady takový menší problém. K videu, které jsem vám slíbila, budu potřebovat takový pěkný download, který však můžu stáhnout jen když mám podnikání a různé kolekce. Kolekce nevedu a podnikání mě nikdy nebavilo...

Kdybyste jen tak náhodou slyšeli o takové bezva věcičce, jménem patch nebo crack, který když si nainstaluju, můžu stahovat i bez potřebných datadisků a kolekcí, určitě se ozvěte. Nemusíte to kvůli mě hledat, jen kdo by o něčem takovém věděl, tomu bych se samozřejmě dobře odměnila:)

Hledám to už pěknou dobu, jen pomocí klíčových slov. Nemám ani páru, jak se to může jmenovat..." No Datadisk" :D

Grafcká karta se zase ozvala

30. prosince 2009 v 13:05 | Edianka
Já bych se na to mohla vybodnout. Jen co se zbavím jednoho problému, hned se ozve ten starší, aby náhodou nebyl můj počítač bez problémů. Vzpomínáte si, jak mi nedávno blbla grafická karta? A je to tady zase! Až na to, že tentokrát se snad úplně odvařila.

Ještě štěstí, že máme v rodině 2 notebooky, jinak už fakt nevím, co by se mi stalo! Budu muset přidávat prozatím jen downloady a psát si dopředu text ke komixům. A co seriál? Upřímě...myslela jsem, že už bude na Vánoce na blogu, ale jak vidíte, stále je tu nějaký problém!

Omezit vlastní výrobu? Tak to bude těžké... myslím tím přidávání článků. Ale co, dnes jsem se dozvěděla, že jediné co umím je blbě kecat. S tím víceméně souhlasím, protože poslední dobou přidávám jen okecávky a pořádný komix jsem nezveřejnila už hodně dlouho. Asi zhodnotím zase nějaký blog a přidám downloady...prozatím.

Jak vidíte design?

30. prosince 2009 v 10:09 | Edianka
Moje obavy se vyplnily! A to, jak vidíte design. Včera jsem byla u kamarádky vysvětlovat downloady a zhrozila jsem se, až jsem málem spadla ze židle. Můj blog mi pořádně skákal. Takhle to přece dál nejde!

Budu potřebovat vaši pomoc. Prosím, aby se zapojili všichni, kteří tento článek právě čtou nebo přebíhají očima...

Vyberte možnost, jak vidíte tento design a napište do komentářů, prosím.
...obrázky najdete v celém článku:

"Poselství Simíků" hitem! Těš se 22.století!

28. prosince 2009 v 15:23 | Edianka
Děkuju za upozornění Lussi na další blog, který kopíruje můj název (a samozřejmě i články). Nemyslete si, že jsem nějak nadšená z toho, že zase píšu rozhořčený článek! Mě to nebaví, pořád tohle řešit!

Dneska jsme kecali na ICQ a Lucy prohodila bezva hlášku. "Poselství Simíků se stalo hitem". Možná má pravdu! Já ale nestojím o to, aby se takhle jmenovala polovina sims blogů! Tento název nese můj blog od té doby, co se narodil! Nese ho na všechn designech, které tu kdy byly a kdo nevěří, může se podívat!

STOP opičení! Říkám všem, kteří kdy vstoupili na můj blog, aby tolerovali moje požadavky! Není jich tolik! Doufám, že už se s tímto případem více nesetkáme!
 
 

Reklama