Jinačí

Brandley and Colin hází perličky

6. září 2010 v 17:57 | Edianka
thesims2-edianka/merlin
Hezký pondělní den, přeju vám všem:) Včera jsem se nehodlala ukázat, protože jsme měli pravé vesnické hody. Tento víkend byl vlastně celý o úklidu a přípravách na neděli. Přijely k nám sestřenky a strašná spousta příbuzných i známých. Prostě hody po Nivnicku a Korytňansku.
Možná už jsem se někomu stihla zmínit o mé nové lásce, Merlin 2008! Nejlepší seriál, který jsem kdy viděla! To bylo poprvé, co jsem na nějaký seriál dostala absťák. Nejen já, přátelé! Já i moje ségra jsme se staly závislými a dealersky jsme tento "virus" šířily přes sestřenky a dál. Každý den večer se kouknem na jeden díl. Má to 3 série, myslím.

Včera jsem jen tak hledala na netě a docela jsem zešílela fan videama Brandleyho (Princ Artuš) a Colina (Merlin). Ti dva jsou fakt "blbý a blbější". :D Větší magory jsem neviděla (myslím z celebrit). Do obou jsme se se ségrou stihly zabouchnout. Ne sice vzhledem (ikdyž je Brandley fakt kunďák), ale tím jejich "smyslem" pro humor.

Přidávám sem 2 videa. Jedno je trailer na seriál Merlin a to druhé...pod perexem↓ No nechte se překvapit. Pokud máte aspoň trochu fantazie a představíte si prince Artuše TAKHLE i v tom traileru, neudržíte se smíchy.

Historie blogu

10. dubna 2010 v 11:26 | Edianka
thesims2-edianka//historie
Všichni z vás sem nechodili od začátku, někteří jsou tady poprvé, jiní sem chodí třeba půl roku.  Ikdyž se za svoje začátky trochu stydím, přesto bych byla ráda, kdybyste věděli aspoň některé základní body. Provedu vás historií blogu popisky s odkazy. Chtěla jsem přidat i obrázky nafocené v sims, ale docela hnusně se mi to seklo, takže až někdy jindy.
Začínala jsem jako snad každý bloger...

Tablet portrét-autoteleportrét

4. dubna 2010 v 18:12 | Edianka
thesims2-edianka//Autoportrét
Slyšeli jste o soutěži na blog.cz? Nese název Vytvořte svůj autoportrét. Jak jsem se tak dívala, konkurence je opravdu velká, ale za zkoušku to přece jen stojí. Popadla jsem tablet, otevřela photoshop a dala jsem se do práce...
Přiznávám, že jsem si prvně načrtla obrysy inspirační fotografie, ale stejně jsem to pak musela celé progumovat, takže je to čistě ruční práce, jen se tam dole může objevit kousek košile.

Nová doba, nové chutě.

18. března 2010 v 14:41 | Edianka
:-)
Buon girono=)
Můj poslední volný čtvrtek! Venku je krásně, že? Miluju pěkně teploučko a s ním i jednu krásnou exotickou" zemi. Tři týdny svých letních prázdnin využiju na fantastický výlet do Itálie, jen já a moje (o půl roku starší) sestřenka! Budeme dělat tzv. au-pair jedné italské rodině. Nemůžu se dočkat:)
S tím souvisí taky ten poslední volný čtvrtek. Celý týden mám od příštího týdne zaplněný a nemám jediný volný den. A právě čtvrtku patří hodiny italštiny. S mým antitalentem na jazyky jsem se stihla naučit počítat do 14ti a to jsem se ještě prosím ani nezačala učit:D

A teď trochu z jiného soudku. Dostala jsem chuť napsat další díl Innocence. Jsem zvědavá, jak to dopadne:D Taky se chci vrátit k fotkám ze hry. Tentokrát bych je ale trochu upravila a napózovala... prostě bych vytvořila takový projekt. Hm...projekt... to mi připomíná, že mám dodělávat design:D

Příběh Hobita trochu jinak

11. února 2010 v 20:28 | Edianka
To jsem se kdysi takhle nudila a tak jsem popadla papír a začala si čmrkat.K dybyste hledali, nejsou to vůbec žádné extra podobizny, prostě jen tak, jak jsem si to normálně představovala, kdyby to mělo být v knížce. Možná to bude trochu víc nekvalitní, ale to je chyba skenování.
Už mě nudilo věčné tužkování, gumování a přesnosti. Zvolila jsem si jednoduchý geometrický styl, trochu anime, ale jinak je to obyčejné skicování. Nemusí se vám to líbit, každý má jiný styl a mě prozatím vyhovuje tento. Ale aspoň napište komentář:)
A jen tak pro zajímavost. Kdybyste nevěděli, je to z komixu Příběh Hobita. Ne všichni tento fantasy komix čtete.

Tvář smrti

3. února 2010 v 17:40 | Edianka
Fotila jsem v the sims2 nějaké obrázky a podařilo se mi pouhou náhodou vyfotit toto téma. Smrtka je pravá, umírající opravdu umírá...ale co dělá ta třetí s kosou v ruce? Hádejte! Kdo to první uhodne, dostane diplom:)

Co se do fotorománu nevešlo

3. února 2010 v 13:10 | Edianka
Vzpomínáte si ještě na poslední fotoromán, focený v the sims3: "Vlasy za tebe, lásko"? Napadlo mě, jestli byste se nechtěli mrknout na nepovedené scény, nevybrané obrázky a jejich život. Pokud máte zájem, rozjeďte si celý článek...

Stručná lekce lyžování

31. ledna 2010 v 20:00 | Edianka
Na přání mojí maminy mám napsat článek o stručné lekci lyžování. Jelikož jsou prázdniny a většina nebo taky menšina z vás brzy vyrazí na lyže, je mou povinností informovat vás o zásadách lyžování.

Pozor! Kdo nemá rád "trapné", "poučné" nebo by se dalo říci "legrační" články, ten ať radši nerozjíždí Celý článek...

The sims2 vs The sims3 (test)

16. ledna 2010 v 19:36 | Edianka
Svět Sims se částečně dělí na 2 poloviny. Ta jedna tvrdí, že sims3 je propadák a ta druhá naopak sims3 propaguje! Je lepší sims2 nebo sims3? Máte na toto téma svůj vlastní názor?

Nemáte v tom jasno a nevíte, do které poloviny patříte? Nejste sami. Vyzkoušejte si následující test, který by vám měl pomoct zařadit se. (Rebelství se cení, ale já taky nemůžu oficiálně prohlašovat, že jsem kluk i holka zároveň=)

K čemu je dobré vědět, jestli jste dvojkaři nebo trojkaři? To sama nevím, ale můj pocit mi říká, že bych to měla vědět. Je to jako když si chcete zjistit krevní skupinu.

Snad vám tento test přinese ovoce:)

Logo z nudy

5. prosince 2009 v 14:02 | Edianka
Momentálně nemám do čeho píchnout. Nic mě nebaví, asi se mi vrací moje nemoc. Tak jsem si z nudy taky znetvořila logo blog.cz, když je tam ta soutěž. Třeba se někomu moje třiceti pěti vteřinová práce zalíbí.
 
 

Reklama