Srpen 2012

Pan Rolnička

29. srpna 2012 v 11:04 | Edianka |  Rodinky a simíci

Zdravíčko=) Tak si říkám, že už bych mohla napsat nějaký ten článek, když už nám vlastně končí ty naše krásné prázdniny. Letos jsem toho i přes všechny ty sliby moc nenapsala (nejvíc článků v měsíci: 7, nejmíň: 0), a tak bych mohla opět přispět něčím nezáživným.

Seznamte se prosím s Panem Rolničkou=) Je možné, že ten zatrpklý výraz má právě kvůli tomuto jménu:D Vytvořili jsme ho nedávno společně s kamarádem, ale až dnes mě napadlo udělat z něj hvězdu:D Vlastně... spíš jen do té doby, dokud bude tento článek aktuální. Štve mě, že mi blogová galerie opět sežrala kvalitu, ale s tím se musí holt počítat.
No nic, já mizím. Tak si ho tu pěkně užijte a pište komentáře... S pozdravem Edie=)

Ze zákulisí

14. srpna 2012 v 10:52 | Edianka |  Věřte nevěřte

Přeju vám krásný den, vážení=) Ospravedlnění za mou dlouhodobou nepřítomnost nečekejte, musela bych se nad sebou hluboce zamýšlet, a na to nemám nervy. Shrnu to asi tím, že jsem strávila začátek srpna na velmi "vzrušující" rodinné dovolené. Po týdnu jsem se sice vrátila, ale hned si zas chystala věci do Brníčka. Inu, děvčica z dědiny jede do města... vrátila jsem se teprve v neděli a nic moc se mi psát nechtělo. Chápete...=)

No, ale teď už nějaká menší aktualitka. S natáčením jsem se sice vpřed nijak extra nepohnula, ale "hlavně že jsem stihla nascreenovat fotky" :D Neočekávejte nic převratného. Jen jsem tak mírně posunovala kurzorem a postřehla, že všechny ty kulisy vypadají náramě neobyčejně. A tak mě napadlo, že nafotím pár screenů z natáčení, tedy ze skutečného natáčení.