Únor 2012

1.Postava-Merlin

12. února 2012 v 17:24 | Edianka |  Rodinky a simíci

Hezký den, miláčkové:D Jak tak koukám na ten svůj oblíbený seriál, napadlo mě, že ztvárním Merlinka v the sims2. Originál se sice Merlinovi podobal, ale v bodyshopu přece jen nejdou vytvořit tak charakteristická lopuchovitá ouška, jako má to moje zlatíčko=) A proto přišel na řadu photoshop...
Simíka jsem přepracovala, semtam něco dokreslila, zesvětlila, ztmavila, zkapalnila a přidala nějaké výstižné pozadí. V celém článku je přidaná i fotka, podle které jsem se inspirovala.


Merlin-Čtvrtá řada

11. února 2012 v 15:15 | Edianka |  Diary
Přeji vám krásný sobotní den, dámy a pánové:)
Již nějaký ten rok sleduju Merlina-seriál od BBC a posledního půl roku jsem strávila kousáním se do rtu a zuřivým čekáním na čtvrtou (a to poslední) řadu. Konečně jsem se dočkala!
Každá série má 13 dílů, ale čtvrtá jich má bohužel jen 10. Před týdnem jsem začala stahovat (to mě trefilo ACTA šílenství a stahovala jsem všechno, na co jsem si vzpomněla) a dnes jsem zhlédla 3. díl. Opravdu geniálně natočené! "Slzy kanou na polštář, křivák se otvírá v kapse, srdce se svírá a rozum křičí, že je to jen film s daným scénářem"

Já ty chlapce prostě miluju! :D Arthee & Merlin, nerozlučitelná dvojka! Oba opět srší vtipem, nikdy neumírající ironií a nadpřirozenou "inteligencí" hlupáků. Nebudu vám prozrazovat, co všechno se stalo během pouhých tří dílů, ale vážně jsem řvala jak želva:) Pár významných lidí, které jsem měla ráda, zemřelo a pravda se začíná pomalu a jistě odhalovat...


Innocence 16-díl: Osudná srážka

5. února 2012 v 19:12 | Edianka |  Innocence
Shrnutí minulých dílů:
Alien se ztratila z nemocnice. Scarlett podezřívá svého manžela Bena, a tak se vloupá do jeho domu, aby situaci prověřila. Nachází zde pouze svého vyděšeného manžela, který ji zřejmě považuje za mrtvou. Ale proč? A kde je její dcera? S pomocí svého věrného přítele Bernyho se vrací domů, kde ji čeká nemilé překvapení. Celý dům je vzhůru nohama. Tohle mohl udělat jedině Ben! Sklenka od rumu však tvrdí opak! V odpadkovém koši se válí pomačkaný dopis od soudu, který určitě předtím nevyhazovala! Zbývají už jen TŘI DNY a Alien není k nalezení! A aby toho nebylo málo, v noci Scarlett navštíví nezvaný host a ona upadá do bezvědomí.
Ben Buttler na tom není o nic líp! Jeho plány se bortí, nic mu nevychází! Charlie, jeho mladší bratr a nájemný vrah, ho určitě podvedl a je zcela jasné, že se spolčil s nepřáteli! Jak se bude příběh odvíjet dál? A kde je vlastně Alien?

Loretta von France

4. února 2012 v 22:32 | Edianka |  Moje downloady

Hezký večer, vážení a milí=) Opravdu se mě neptejte, jak jsem přišla na toto jméno...
V celém článku na vás čeká pár obrázků a případně i link na stažení simky Loretty:D (pokud se vám zalíbí) Původně jsem vám chtěla jen vytvořit nějakého simíka, ale to focení mě prostě nějak chytlo a nemohla jsem přestat. Možná se bude zdát, že fotky vypráví určitý příběh, jistou situaci... No já to nechám na vaší fantazii=)

Můžete si povšimnou, že jsem za tu dobu trochu vyšla ze cviku a troufám si říct, že moje obrázky tak nějak ztratily svůj patent:D Za váš komentář budu ráda. Člověk by měl vědět, kde dělá chyby...


Přihlašovací údaje na modthesims

3. února 2012 v 13:14 | Edianka |  BLOGOVÁ PORADNA
Takže hezký dobrý den! Mnozí z vás psali do návodu s registrací na modthesims.info, že se nemůžete přihlásit. Ano, taky jsem si všimla, že se registrace trochu změnila a namísto ověřovacího kódu se objevila jedna velmi záludná otázka. Ono by to chtělo spíš naučit se číst, než hledat návody=)


Myslím, že není zas tak velký problém rozkliknout odkaz s nápovědou a vyhledat si odpověď na uvedenou otázku. Většinou jsou to názvy dodatků nebo roky vydání některého ze sims.
Ale já vám nechci za nic nadávat. Máte-li problém s registrací, v celém článku naleznete kompletní přihlašovací údaje.