Leden 2012

Domácí mazlíčci na Avaris Games

29. ledna 2012 v 18:33 | Edianka |  Obchod
Hezký večer, moji drazí přátelé=)
Přináším vám nějaké "novinky" z našeho skromného obchodu Avaris Games. V podstatě jsou to spíš novinky pro mě:) Moje neaktivita se protáhla na delší dobu a v průběhu pauzy jsem se nijak převratně nezajímala ani o obchod, takže prosím omluvte moje nynější tápoty ve světě internetu a simíků...

The sims 3 Domácí mazlíčci

Cena: 654 Kč

Mnozí z vás už jistě mazlíčky vlastní (nebo spíš aktivně hrají) nějaký ten pátek. Kdo však ještě neměl tu čest se s nimi seznámit (například já:), tomu bodnou menší informace:
The sims 3 Domácí mazlíčci vám nabízejí mnohem více zábavy s novými zvířaty, a to nejen těmi domácími. V the sims 2 Pets jste sice pomocí cheatů mohli za mazlíčka něco málo naklikat, ale v TOMTO datadisku můžete mnohem víc! Můžete hrát za mazlíčka OFICIÁLNĚ! (Žádné mačkání ctrl+shift+c pokaždé, když zapnete hru) Vytvářejte své vlastní příběhy... Čeká na vás víc než stovka nejrůznějších plemen psů a koček! Můžete upravovat, šlechtit a tvořit dle libosti. Berte svá zvířátka všude s sebou! Na rande, do parku, na ranč... Ano, v The sims 3 Domácí mazlíčci můžete mít i koně. A to bylo v the sims 2 možné jen se škodlivými downloady, které způsobovaly pády hry. Všichni jistě velmi dobře známe hlášku "Situace se zhroutila a nyní bude ukončena" =) Na koni můžou vaši simíci mimo trénování samozřejmě i jezdit po městě! Kupte si mazlíčka, staňte se mazlíčkem, hrajte za mazlíčka!
A na závěr nějaké fotky a videa:

Vypadám jako génius?

29. ledna 2012 v 14:28 | Edianka |  Oznámení

Vypadám jako génius? Oh, promiňte, na mé vizáži se pracuje... =)
Ano, dámy a pánové, opravdu jsem přidala článek a z celého svého srdce doufám, že nebude za tento měsíc či rok poslední. Samozřejmě vám nechci naslibovat hory doly, jen bych se ráda připomněla na tomto (možná už zapomenutém) blogu thesims2-edianka a zvěstovala vám tu úžasnou novinu!
Opravdu se žeru všemi smysly...
S radostí tedy oznamuji, že mám svůj počítač zpátky. Neradujte se však předčasně, miláčkové=) Řekla jsem, že je zpátky, ale nezmínila jsem v jakém stavu. V opravně řekli, že je naprostý konec a s otázkou "co teď hodlám dělat" oznámili, že už není v záruce. Všechno se bortí... fajn, zachovejme klid. Koupíme nový pevný disk, vymontujeme vše nepotřebné a nahradíme novými díly. OK! Zapínám počítač... Podařilo se jim vytáhnout pár fotek z dovolené, stažená videa a něco málo z mojí složky (a ovšem celou složku ségry). Chytám parádního amoka! A kde jsou simíci? Nejsou, holka, nejsou...
Přichází na řadu má geniální inteligence...