Září 2011

Posel smrti 3 (Black Mirror III)

28. září 2011 v 14:44 | Edianka |  Obchod
Záhadná kletba na panství Black Mirror pokračuje! Darren Michaels, poslední potomek rodu Gordonů, pobývá po tři týdny ve špinavé cele Willow Creek s otupělým výrazem a temně zbarvenýma očima. Mordredovi se sice ještě nepodařilo ovládnout jeho samotného, a přesto se uvnitř Darrenovy mysli projevuje čím dál víc intenzivněji.
Ve vzduchu visí stále více otázek. Kdo za něj zaplatil kauci a proč to vůbec dělal? Nějaká dobrá duše, nebo snad nějaký krvežíznivý Mordredův fanoušek? A co ty jeho vize a noční můry? Souvisí to snad nějak s jeho minulostí? Pravidelné sezení u dokrorky Winterbottomové by snad mohlo prozradit víc.

Jako fanatický nadšenec do Black Mirror jsem si hru objednala mezi prvními. Na kouzlo Posla smrti 1 však nemá ani dvojka, stejně jako nejnovější díl- trojka. Pravda že graficky za moc nestála, ale příběhem mě dostala na plné čáře.
Ač se mi to nezdá jako vhodná věta pro reklamu, musím se svěřit, že ze začátku jsem se docela nudila. Darrena pustili z cely a objevili jsme se ve Willow Creek s nulovým plánkem, takže jsem si připadala jako při mých "oblíbených" chvilkách v the sims2, kdy nemáte do čeho píchnout. Postupně se ale začala rozbalovat pravda a úkolů v deníku se objevovalo víc, než jsem si dokázala zapamatovat. Zábava začala... Pravidelně jsem volala kartářce, která nám vždy předpovídala-jak jinak než smrt. Připomínala mi profesorku Trelawneyovou. Ještě víc mě ale udivilo, že ty předpovědi mají něco do sebe.
Šílený absťák mě popadl až ke konci hry, kdy jsem nosem utírala obrazovku a okusovala si spodní ret.

Můj poslední dojem- 28.srpna: Facebook: ,,Posel smrti 3: nemohla jsem očekávat slabší konec:D Pokud chtějí dělat čtvrtý díl, už to bude trochu trapné... ale zahrála bych si:) Korunu tomu nasadila Valentýnka ke konci hry. Kdo by čekal, že budem hrát za Darrena i za ni. Ať žije the sims!"

Hra mě příjemně překvapila, stejně tak jako mě i nepříjemně zklamala. I přes mou náročnou nespokojenost bych Posla smrti doporučila každému milovníkovi adventur, při kterých musíte občas zapnout mozek, ale taky se uvolníte a uspokojíte -jak říkaje- svou "pravidelnou dávku emocí" :D

TATO HRA NAVAZUJE NA POSLA SMRTI 2. (pokud jste dvojku nehráli, nepochopíte určité věci) Posel smrti 1 (hrajete za Samuela Gordona) je pouhá inspirace pro pokračování, ale hodně silná hra=)DOPORUČUJU!

PeggyHair #00703

28. září 2011 v 12:12 | Edianka

Na těchto krásných vlasech od Peggyzones mě upoutal ten kouzelný mesh. Recolory jsou ostré a nepřirozené, jednoduše charakteristický styl od peggy. Poprosila bych vás, abyste odkaz nekopírovali, protože celkem dlouho trvalo, než jsem stáhla na svůj účet všechny recolory a nahrála je na box.net. Vím, že nemám právo si tyto vlasy přivlastňovat... ale pokud je budete chtít zkopírovat, zopakujte moje "kouzlo" a nahrajte je na svůj vlastní profil.

The sims3 ve velkém

27. září 2011 v 21:00 | Edianka |  Obchod
Přeju vám krásný večer=) Vzhledem k mojí minimální aktivitě jsem se rozhodla napsat speciální článek. Můj počítač stále a vytrvale trucuje a na notebooku nemůžu dělat absolutně nic, k tomu mi ještě hrozí, že ztratím všechna data, no pohoda pohodička:D Nechce se mi psát další omluvy a výmluvy, články, které stejně téměř nikdo nečte. Jen bych ztratila fůru času. A pro co vůbec? Pro další nudný článek, který beztak nikoho nezajímá...

Napadla mě taková věc. Vytvořila jsem novou rubriku-OBCHOD, kde budu postupně zveřejňovat hry, které stojí za to si zahrát. Nebudou chybět obrázky, případně videa, vlastní recenze a hlavně odkaz ke koupi, což bude umožňovat internetový obchod avaris-games, se kterým moje stránka spolupracuje=) Osobně jsem si už pár her objednala a nemůžu si stěžovat:D


Pokud jste přemýšleli, že byste si nyní nebo v budoucnu chtěli něco koupit, budeme rádi, když zavítáte na stránky avaris-games:) Výše uvedené hry se pohybují v ceně zhruba od 280 Kč až do 800 Kč (základní hra).


Plenér

11. září 2011 v 18:14 | Edianka |  Oznámení
Po dlouhé době se vám ozývám:)
Nechce se mi vypisovat, že je mi to všechno strašně líto, i když z toho nejsem zrovna nadšená. Důvodů je hned několik. Školu máme každý den až do 16:20 a když připočítáte vlak, bus a cestu k domu, počítejte zhruba s hodinou a půl, takže bývám doma víceméně v šest. Stihnu akorát tak pokecat s kámošema, nachystat si věci, povečeřet, umýt se a hajá do hajá. A to prosím zatím nemáme žádné úkoly. O víkendech se snažím vypadnout někam na vzduch, abych pořád jen neseděla a nečučela do obrazovky.
Další důvod je ten, že ač bych i tu chuť nebo čas měla, chybí mi inspirace :D Je sice hezké, že jsem se naučila GreenScreen, ale ještě jsem se nedomlouvala s holkama ohledně VS, a to taky není zrovna rychlozáležitost.

Jinak... co se týče mého prakticky nepraktického života, stále a vytrvale se chovám patřičně nepatřičně :D Se školou pojedem od pondělka až do pátku na plenér (adapťák), a i když si dokážu představit, co všechno mě tam čeká, docela se i těším. Pokud by vás to zajímalo, beru si s sebou noťas, ale nezaručuju, že se jednak chytím na net a jednak jestli budu mít vůbec čas a náladu něco psát. Leda přes noc, to by šlo:D Z mojí autorské práce bych mohla přidávat akorát tak výtvory, které nakreslím-po případě namaluju:D

Z komentářů jsem vyčetla (pokud jsem to dobře pochopila), že bych mohla vytvořit nějaký návod nebo pár tipů na upravování fotek. Mohla bych nafotit pár věcí ze simíků, ale jelikož ještě nemám sbaleno, nevím jestli to stihnu:) Pak je tady i problém, že mi nejde nastartovat počítač:D Já na to normálně úplně zapomněla. Na notebooku mám jen sims3, a tam toho mezi námi moc neumím:D

Tolik asi vše, co bych vám chtěla pro začátek říct. Prozatím se s vámi všemi loučím:)