ARCHIV-HISTORIE BLOGU

12. května 2011 v 19:28 | Edianka
TENTO ČLÁNEK JE VĚNOVÁN K VÝROČÍ TŘETÍCH NAROZENIN BLOGUBlog PS (Poselství Simíků) thesims2-edianka.blog.cz byl založen dne 10.Dubna 2008 v 15:53
Autorka blogu: Edianka

Všichni máme své začátky, většinou problematické:
Tento blog měl ze začátku sloužit jako "knížka" komixu Máš mě rád?. Inspirovala jsem se svými konkurenty, tehdy špičkovými blogy o the sims2, a tak jsem 2.května 2008 vytvořila něco jako realityshow *Modelka* - nedokončeno důsledkem kolabsu simíků. Tehdy jsem absolutně neovládala ankety, administraci, grafiku... prostě katastrofe:) Časem se mi začalo protivit psát jen jeden komix. Každým dnem jsem byla posedlá jinými nápady. 8.května 2008 vznikl úvod komixu Příběh Hobita.
Postupně jsem se na blogu zabydlovala a tvořila nové rubriky. V květnu, den poté jsem vytvořila rubriku Kritizárna, která nám hezky a slibně slouží dodnes. Svou první soutěžní simku, Natashu, jsem přihlásila 9.května 2008 do Miss Sims 2008 do soutěže jedné (tehdy docela slavné) blogerky. Na blogu nemohlo chybět ani SimsŠtůdio, upravování a napodobování simíků. Bývala jsem velkým příznivcem detektivek a nápady se v mojí hlavě jen hemžily. Detektivní příběh s názvem Mrs Low jsem však bohužel nikdy nezačala psát. Tu dobu bývalo IN dlouhé menu, takže se mi začaly nějak moc hromadit rubriky. Dne 26. května 2008 jsem se přiklonila k pánbíčkaření a napsala Náboženskou ministorry Pavlínin příběh. "Není to o Bibli ani o žádném kázání. Někomu se příběhy s Bohem líbí, někomu se hnusí, ale to už je vaše věc, jak je budete vnímat." řekla jednou jedna začátečnice. Příběhů a LÁFstorry přibývalo...
Na ankety jsem si posvítila 30.května 2008. Má první otázka zněla: Líbí se ti blog? (Jak nečekané a originální:)
Propadák: první soutěž Nej rodina- byla ukončena kvůli odstupu soutěžících.
Čas běžel a já si zamilovala Dollz, které jsem na blog přidávala stejně tak jako smajlíky, obrázky a nejrůznější animace. Blog se postupem času stával "všehochutí" tehdejší módy. V srpnu 2008 jsem vytvořila své první simíky ke stažení, a tím jsem odstartovala downloady na tomto blogu.

24.února 2009 mě v malinách osvítila Múza. Úvod a první díl komixu Emo versus Demo.
17.dubna 2009 jsem k tomuto komixu přidala další- Innocence.
30.dubna 2009 přišel na svět můj první fotoromán.
16.října 2009 jsem zveřejnila profily a úvod seriálu Let´s fly! S lidma se ale nedalo nijak domluvit, takže mi ještě dnes leží ve složce první díl (nenadabovaný).
25.října 2009 jsem se rozhodla pokračovat v SimsŠtůdiu ve velkém. Vznikl tak pořad Vypadáš sQele.
11.listopadu 2009 mě napadlo, že vytvořím Tvář blogu. Simík, který se bude objevovat na designech, diplomech... a tak dále. První rok to docela šlo, ale postupem času jsem si uvědomovala, že je to stejně zbytečné.
30.dubna 2010 jsem napsala jeden soutěžní článek Někdy i žít je statečným činem a dostala jsem báječný nápad- sepsat pár příběhů do kroniky Z deníku sebevrahů.
Naprostou novinkou se stal pořad Věřte nevěřte, jehož díl byl zveřejněn 20.listopadu 2010.

Historie tohoto blogu je mnohem více rozšířená. Kdybych však měla psát o každém převratu, tento článek by nebral konce. Blog má za sebou spoustu krásných i ošklivých zážitků. Například odcizení nebo ukončení. Informace o důležitých datech.

MOJE PRVNÍ ADOPTOVANÉ PIXELKY
Murinka Mikišek

↓MOJE STARÁ IKONKA↓
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Teea | Web | 12. května 2011 v 21:46 | Reagovat

Wow. Tenhle blog má snad větší historii než jakou historii má Praha =oD. Komixy Máš mě rád, Innocence a Emo versus Demo miluju do teď. Jsou suprový a je škoda, že už dlouho nebyl žádný díl =(. Ale neměj to za zlé, vidím, že toho máš vážně hodně. Tolik komixů, videí rozdělané práce a taky práce, která se nikdy pořádně nerozjela, nebo se nikdy neuskutečnila =o(. Tvůj blog, je taková maminka možná, že brzo babička blogů. Přece jenom. Já neznám žádný blog, opravdu žádný, který by se dožil dýl jak dvou roků. Nechápu, jak si to mohla sama dokázat O_O. Ale je vidět, že si teď nejlepší blog o simíkách po právu. Máš úžasný nápady, úžasný komixy, úžasný články, úžasný styl psaní, úžasný dess.... A dále už psát nebudu, páč bych se uúžasňovala. Máš prostě ten Nej. blog o simíkách, dalo by se říct, že i Nej. blog vůbec =o) :-). Chtěla jsem se zeptat, jestli, až uděláš Tvojí slavnou rekonstrukci, tak jestli budeš pokračovat v komixech? Nebo alespoň psát příběhy? Protože já se bez Tvojí tvorby neobejdu ;-). Nevím co budu dělet, až se jednoho krásného dne rozhodneš opustit svět blogaření =o(. Je jasný, že to jednou příjde, nejde říct, že ne... Ale nezabývejme se budoucností. Mě teď zajímá přítomnost :-). Budeš dělat nějaká videa ze sims? Třeba i nadebovaný? A dáš jsem nějakou tvojí písničku? Slunce zapádá-Smrt slunce byla úžasná. Já jsem Ti vlastně nenapsala na e-mail jak se líbila. No co myslíš? Líbila se a moc. Mám u ní asi dvacetpět lajků =). Dalas ten song na ulozto nebo ne? Já vím. Já a moje otázky =oD. Jé =oD. Já mám nápad :D. Boj se!! Nemůžu s tebou udělat rozhovor? Že by jsi nemusela odpovídat na všechny otázky tady, do komentářů =o). Jak chceš ;-). Uff. Myslím, že by to jako komentář mohla stačit :-). Tak zatím ahoj a prosím napiš kvůli tomu rozhovoru =o).

2 kajulga | Web | 13. května 2011 v 9:00 | Reagovat

Tvůj blog byl první v oblíbených položkách :)) Nekecám, fakticky :) Myslím, že tvůj blog je opravdu úžasný, ušla si sním dlouhou cestu :) Komixy, když tu bohužel nepřibývaly poslední dobu, četla sem je i znova všechny díly od začátku. Tvoje seriály na tomhle blogu miluju! Hlavně Vypadáš sQele, vždycky se moc těším až bude další díl! Ono i Věřte nevěřte jako simíi. To jen tak nikoho nenapadlo, tvůj blog je originální :)) Včetně tvých layoutů!!!
Většina downloadů je z tvého blogu, vlastně i ty první, protože sem ze začátku vůbec nevěděla, co to downloady jsou.
Jinak, sem moc ráda, že s tímto blogem nekončíš. Myslim, máš to tu krásně přehledný, ale hlavně ti to muselo dát nějakou práci :o)) A poslední, tvoje návody mi hooodně pomohli, jsem ti tím vděčná.

3 Nikusa (and Zuzika) SB | Web | 13. května 2011 v 14:33 | Reagovat

Už ani neviem, ako dlho tento blog poznám, no viem, že do začiatku sa mi páčil. Vtedy bolo trendom požiadať  spriatelenie rôznymi debilnými spôsobmi, a dovoľujem si povedať že každému z nás istú dobu šlo o to ,aby mal krásnu návštevnosť. No teraz, s odstupom času to neľutujem. O návštevnosť sa nezujímam , aj tak to nemá zmysel a aspoň poznám jeden úžasný blog s úžasnou históriou ;-)

4 Edianka | Web | 13. května 2011 v 16:27 | Reagovat

Děkuju moc, vaše komentáře mě opravdu velice potěšily a moc si toho vážím:)

[1]: S těmi komixy máš naprostou pravdu. Už dlouho tady nebyl žádný díl a docela mě to mrzí. Není to kvůli času, je to kvůli puntíčkářství. Někdy píšu jeden díl třeba natřikrát :D S "úžasností" neplýtvej, zas tak úžasné to není:D Tu písničku si můžeš stáhnout rovnou z videa na vidtomp3.com (stačí zadat odkaz do okénka) Jsem moc ráda, že se ti moje práce líbí:) Pokud jde o rozhovor... bude mi ctí zodpovědět každou tvoji otázku:)

[2]: V oblíbených, říkáš? :D Jaká to čest:) Ve vypadáš sQele i ve všech komixech budu určitě pokračovat dál:)

[3]: No jo, spřátelení... brzy se bude taktéž rekonstruovat:D Je pravda, že návštěvnost ze začátku zajímá každého. Dokud si neuvědomí, že dobré vztahy a komentáře jsou mnohem důležitější. :)

5 Lowiska | Web | 13. května 2011 v 18:28 | Reagovat

[1]: Já osobně znám několik blogů o sims, které seo dožily dvou a více let aktivní služby, mezi které patří i ten můj nebo blog Loree a Gipsíka, N!ky a samozřejmě LS.

Edi, za tu dobu co tady seš jsi toho dokázala opravdu mraky a sama, stejně jako já a někteří další. Tvůj blog tady byl dlouho před tím mým takže se vůbec nedivím, že ho zná víc lidí :-D A opravdu nelžu, když budu tvrdit, že patříš mezi nejnadanější a nejúspěšnější blogerky s blogem o sims vůbec. Já si tě opravdu jako blogera vážím, bylas jednou z prvních, na které jsem před více než dvěmi lety narazila při hledání blogů o sims a hledání inspirace pro ten můj. Jo a vážně vím, jak jsi tohohle všeho mohla dokázat, umím si to živě představit, takže ti tady nebudu tvrdit, jak nechápu, jak tohle všechno máš, jak jsi udělala, dokázala a umíš si to udržet :-P I když ve vlastní tvorbě jsi dál než já, já netvořím komixy ani příběhy ze sims (no, i když jednu světlou výjimku bychom našli). A to puntičkářství je taky kapitola sama o sobě, o tom si můžeme popovídat :-D 8-)
Hodně štěstí a hromadu pevných nervů do dalšího provozu blogu, kdybys cokoliv chtěla nebo potřebovala (i když o tom pochybuju:D:D), stačí se ozvat :-)

6 Teea | Web | 14. května 2011 v 17:34 | Reagovat

[5]: Tak to se ti omlouvám =o). Tvůj blog znám krátkou dobu a ještě jsem se nekoukla jak dlouhu existuje =o). Ostatní blogy neznám, teda kromě LS =o).

7 WiseDEENA24 | E-mail | Web | 30. října 2011 v 9:41 | Reagovat

That is cool that people are able to take the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> moreover, this opens up completely new possibilities.

8 Maja | E-mail | 26. prosince 2015 v 17:21 | Reagovat

I love sims 2 and AVATAR! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama