Květen 2011

Innocence 14-díl: Vzhůru nohama

29. května 2011 v 16:03 | Edianka |  Innocence
Scarlett zatajila dech a beznadějně se rozhlédla kolem sebe. Vypadalo to, jako by uvnitř domu řádil hurikán, který se mstil za její krkavčí výchovu. Zoufale se sesunula na podlahu a z očí jí ukáplo pár slz.

sovenka.blog.cz

28. května 2011 v 14:40 | Edianka |  Reklamy

Nika (sovenka.blog.cz) vyhrála třetí místo v soutěži Miss Styl. Jednou z cen je reklama a zhodnocení blogu. Dovolila jsem si obojí skloubit dohromady.

all4sims.blog.cz

28. května 2011 v 14:38 | Edianka |  Reklamy
Hattie (all4sims.blog.cz) vyhrála první místo v soutěži Miss Styl. Jednou z cen je reklama blogu.

Nebudu si hrát na nějakou blbou reklamní show, ale budu se řídit podle vlastních pocitů a názorů. Jako první bych chtěla podotknout, že si s ~Hattie~ nejsme zas až tolik cizí a její blog znám docela dobře, i když se tam zrovna každý den nepotloukám (což je docela chyba).

Světu vládne byznys

21. května 2011 v 13:05 | Edianka |  Minisoutěže


"Nepropásni svou šanci! Napiš SMS a ruční granát bude tvůj i s ochranným pouzdrem proti šrábancům!" Ano ano, byznys vládne světu a naopak tvůrčí atmosféra se vytrácí i s úroky z naší šedivé planety. Dlouhých pár světelných let jsem se nesetkala s žádnou jinou soutěží, která by neobsahovala slova "napiš SMS" nebo "stačí tak málo!"... Proč by mělo stačit málo? Lidé jsou čím dál víc pohodlnější a mají stále méně času. Mají méně času? Méně času než před lety, kdy se muselo dřít na poli, v domácnostech, chodit pro dřevo a pást dobytek. Ne, jim se prostě nechce!
Mám ráda soutěže, ale všechno má své meze. Na každém rohu čtu pořád to samé. Napiš SMS, napiš e-mail, zodpověz na tři otázky ohledně tohoto filmu... Je to až tak jednoduché, že není vůbec žádná naděje na vítězství. A navíc si nedokážu představit, koho by těšila výhra za vylosování z tisíce lidí, kteří napsali SMS s předmětem C8 EBGDR. Samozřejmě, že s cenou neprásknu o zem, ale já mám radši soutěže, ve kterých můžu dokázat, co ve mně skutečně dřímá. Kam se poděly soutěže "Nakresli budoucnost" nebo "Napiš esej na téma: Kam ten svět spěje?"

Rozhodla jsem se, že se pokusím sesbírat pár soutěživých a tvořivých lidí, kteří se budou chtít zapojit do mini projektu na tomto blogu:

SOUTĚŽ NA TÉMA "Světu vládne byznys"

Nebudu nikoho nutit. Jen mě tak napadlo, že nejsem jediný člověk, kterému se stýská po klasice.


Pojďte se vepřit=)

20. května 2011 v 21:07 | Edianka |  Zvířátka a zahrada
Mám výtlem:D Počítám, že je to tak měsíc, co jsem se takhle nesmála. Měla jsem dnes v plánu sice něco jiného, ale když jsem se tváří v tvář postavila jednomu z vepříků, nedokázala jsem odolat. "Tak tohle budou chtít vidět" :D
Pár prasátek do simíků už jsem viděla, ale tohle tomu dalo korunu největší:D Nevím, jestli se mám smát, nebo obdivovat tu výbornou práci. Jedno je ale jisté, můžete si je stáhnout a obdivovat nebo se tlemit přímo ve hře...

Spřátelení: Zápis blogů

17. května 2011 v 18:20 | Edianka


Zdravím všechny vážené a milé dámy i pány, gemblery a blogery, kteří si ve svém volném času našli nějakou tu minutku a navštívili blog Poselství Simíků! Chcete-li spřátelit váše simíkovské blogy, je třeba, abyste si nejdříve přečetli podmínky. Pokud jste tak již učinili a splňujete všechny patřičné body, zodpovězte si následující otázky:

1.PROČ CHCETE SPŘÁTELIT BLOGY?
-kdo si myslí, že mu po spřátelení s různými blogy naroste bůh ví jaká návštěvnost a nemusí pro to hnout ani brvou, ten ať raději opustí tento článek...
2.CO VÁS NA TOMTO BLOGU TAK ZAUJALO?
-pokud se díváte skrz Toplist, downloady nebo design, nemá smysl spřátelovat.
3.ZAJÍMÁ VÁS VŮBEC MOJE TVORBA A ČLÁNKY?
-nebudete-li reagovat na moje články, nezapisujte se do seznamu spřátelených blogů.
4.CHODÍTE ČASTO NA SVŮJ BLOG?
-aktivita na vašem blogu je stejně tak důležitá, jako na tom mém. Nepřidáváte žádné články? Tak proč chcete spřátelit VÁŠ blog? Jestli se vám tento blog líbí, dejte si ho do oblíbených, ale nespřátelujte...

(Na otázky nemusíte odpovídat do komentářů:)

Promyslete si pečlivě odpovědi! Je to opravdu vaše definitivní rozhodnutí?
1.Přezdívka všech adminů
2.Adresa blogu
3.Tímto potvrzuji, že jsem byl(a) seznámen(a) se všemi podmínkami a souhlasím s nimi.

Spřátelené blogy

17. května 2011 v 17:36 | Edianka

K velké rekonstrukci patří také pořádek se spřátelenými blogy. V tomto článku se brzy objeví seznam spřátelených blogů.

Spřátelené blogy:
Oblíbené blogy:

AVARIS GAMES

14. května 2011 v 16:54 | Edianka |  Oznámení
V jednom lednovém článku jsem psala o "něčem", co kutíme s jedním mým velmi dobrým známým. To "NĚCO" vyvrcholilo zároveň s rekonstrukcí tohoto blogu (což neznamená, že už jsem u konce). Je to internetový obchod s hrami nejen na PC, ale také na XBOX 360 a PS3...
V čem spočívá moje práce ohledně tohoto webu? Měla jsem tu čest vytvořit designy na všechny tři platformy, které jsem stihla v rekordním čase- jedna jediná sobota! :D Ještě nikdy jsem nezvládla pracovat tak vytrvale a rychle. Někteří z vás už si jistě všimli vzájemného "propojení" designů. Ano, máme stejné okraje:D Z čista a jasna mě prostě jednoho krásného dne napadlo, že by nebylo špatné, kdybych si vytvořila něco podobného na svůj blog. Trvalo mi to ovšem tak trochu... ehm... déle:)

Nechci vám nic vnucovat, ale reklama je reklama:D Pokud budete mít zájem o nějakou hru (například simíky, kteří mají své speciální oddělení), nemusíte chodit daleko. A jelikož jsem s avaris-games v takzvaném "rodinném vztahu", můžete si v případě nespokojenosti postěžovat mně:D Samozřejmě budeme pracovat na vylepšování a takových těch nezbytných úpravách... budu informovaná o všem, co se děje:)


Design v plamenech

14. května 2011 v 2:14 | Edianka |  Designy blogu

Hezké dobré ráno nebo také dobrou noc:) Záleží na situaci...
Za pár minut nám odbijí druhou hodinu večerní a já se snažím s přimhouřenýma očima dokončit poslední úpravy nového designu, (teplé letní barvy to zrovna nejsou, ale ohřát se přece jen můžete) designu V plamenech.

Jak vždy podotýkám, nemusí se vám zrovna líbit, stačí ho jen akceptovat a zaregistrovat. Ovšem na vaše názory a tipy k vylepšení se těším. Já už jsem si na něj tak trochu zvykla na mé oblékací figuríně, takže ten "červstvý" pocit dávno opadl. Na každého ale působí jinak (například máma poznamenala, že je moc depresivní, a sestru naopak jeho tajemný uchvátil), takže pokud s ním máte nějaký problém, budete to muset hold nějak přetrpět:D Jako tématiku si můžete představit cokoli. Prožívám teď takové období historie a chlapů z armády s modrýma očima:D

FUNKCE DESIGNU:
Tak se na to podívejme... začnu třeba od menu. Zvolila jsem tentokrát místo klasického písma boxíky. Aktivním odkazům (boxíkům) zasvítí na okrajích červená světélka, když na ně najedete myší. Vyměnila jsem starou ikonku za novou a přestěhovala ji i s adoptovanými pixelkami do historie blogu.
Těsně pod záhlavím si nezapomeňte prohlédnout boxík s názvem REKLAMY. Ano, tam se píší reklamy, pokud by to některým inteligentům nedocvaklo. Ze staré mapy uvnitř lodních okének vykukují čtyři komixy- Emo versus Demo, Innocence, Máš mě rád? a Příběh hobita. Po najetí myši najdete "vstup" dovnitř:) Pod lodními okénky je celý přehled komixů a příběhů. (Ve všech komixech budu i nadále pokračovat)
Komentáře jsou odděleny útržkem mapy.

Design by se měl načítat rychleji (mnohem rychleji) než ten zelený.

Úplnou novinkou je ikonka pod mapou. Všechno to se sebou tak nějak souvisí. Říkáte si, co ta Edie zase blbne...? Pravda že blbnu, ale umím spolupracovat:D O této vzájemné spolupráci se rozepíšu až v dalším článku. O obdchodu Avaris-games:)

Jak se vám líbí či nelíbí design v plamenech?

Pořádně se rozhlédněte

13. května 2011 v 21:08 | Edianka |  Oznámení

Když jsem se dnes trmácela do obrovského kopce a diskutovala s kamarádem o významu sprostých slov, zabloudila jsem opatrně myšlenkami k blogu. Ta velká rekonstrukce bude hodně prospěšná, ale na druhou stranu nechci smazat všechny vzpomínky na začátky. Je pravda, že nesmyslné články typu "SEM SPÁTKI" se třemi větami o tom, že jsem se odněkud vrátila, nepřispívají ku prospěchu blogu, naopak pohoršují a poukazují na moji tehdejší nezralost.Trochu se té velké změny bojím. Nechci, aby byla moc výrazná, ale přesto bych měla promazat neautorská videa, obrázky... možná i některé downloady.
Pořádně se rozhlédněte. Možná už někteří z vás tuší, co bude následovat, až si zítra zapnou počítač a najedou na thesims2-edianka. Pevně doufám, že vás nezklamu. Snaha byla, teď ještě posoudit ty výsledky...:D
Když jsem si tento blog zakládala, netušila jsem, co všechno se může stát. Ani ve snu by mě nenapadlo, že si vytvořím tak silné pouto a jednou budu mazat články, které jsem tehdy psala s adrenalinem v krvi. Těžko se tomu věří, jsou to dobré tři roky zpět. To mi připomíná, že jsem prošvihla třetí narozeniny blogu. Žádná párty ani program, prostě si jen mlčky užívat ten pocit. Pocit, že to tady s vámi táhnu takovou dobu...

Má závěrečná slova zní: Nikdy nevíme, jakou budoucnost nám život přichystá. Proto si užívejme každého šťastného okamžiku, abychom se poté mohli těšit ze vzpomínek.