Duben 2011

Slunce zapadá- Smrt slunci

24. dubna 2011 v 17:37 | Edianka |  Moje videa
Svátky svátky, samá nuda a jen a jen nuda. Jarní únava stoupá do hlavy a já si připadám čím dál víc pohodlnější. Měla bych psát recenzi do školy, dopsat a dofotit taky nějaké ty komixy, dokreslit portrét kamaráda jeho přítelkyni... je toho věru hafo, ale komu by se do něčeho takového chtělo, když je táák hezky! Člověk by se jen flákal s přáteli po venku a kde nic tu nic.

Na simíky se mi už vůbec nechce, i když mám takovou chuť natočit klip...
Jde o jednu starší věc, totiž moje "vlastnonožně" složená písnička:D Před několika měsíci (asi) jsem ji musela s donucením hrát na jedné školní akci a děckám se natolik zalíbila, že jsem byla nucena ji nahrát a hodit na internet. Na facebooku sklidila celkem úspěch, a když není co přidávat, třeba i vám se zalíbí a pomůžete mi s rozhodnutím:
První nápad zněl asi tak, že bych postahovala nejrůznější blboviny a natočila celé video jen v sims2. Po pár hodinách strávených u vyhledávání downloadů jsem jej zamítla:) Pak mě napadlo, že by to byl jeden velký guláš z různých her, sims3, sims2, válečných... ale němělo to ten správný nádech. Další verze by měla být kreslená. To znamená prosedět hodiny a dny s tužkou v ruce a hlavou napjatou jako balón. No a můžete si domyslet, jak zní ta poslední. Jednoduše se na slavné video vykašlu...

Falešné tóny ignorujte, zvolila jsem si špatnou tóninu:D
Nechci na vás nijak naléhat, ale pokud vás to zajímá, můžete se více zaposlouchat do těch slov. (Jak já to jen dělám, že polovina posluchačů nikdy nepochopí, o čem zpívám? :D Špatně vybraná slova? Metafora?)

Pro případ, že by někdo chtěl vědět, co jsem touto písničkou chtěla vlastně říct:

Dekorativní místnost

14. dubna 2011 v 19:38 | Edianka |  Nábytek a domy
Moje stahovací mánie stále pracuje na plné obrátky. I když jsem už spoustu věcí vymazala, přesto se počet souborů ve složce "downloads" zvyšuje. Nedokážete si ani představit, jaké krásné věcičky se dají najít na blackpearlsims. A to hlavně nábytek. Když jsem narazila na tuto místnost plnou úžasných dekorativních objektů, musela jsem vám ji "odkázat" sem:D

Kdo má zájem, ať tedy stahuje semnou...


Alea iacta est

13. dubna 2011 v 14:24 | Edianka |  Rodinky a simíci

Kill me please! Nechápu, proč mě přidávat fotomontáže na blog nenapadlo dřív! Momentálně jsem v takzvaném stavu "Háj", který mi nedovoluje zveřejňovat články, protože mu připadají moc nedokonalé. Jinými slovy, jsem se zase na všechno vykašlala a nezbyl mi čas na sebelítost. Ale dost už bylo řečí, ráda bych vám popsala tuto fotomontáž.

Jako první vás musím varovat, že ji můžete najít na flickru, a to přesně ZDE.
To je prosím můj "ehm" profil. Zmínila jsem se jen kvůli řečičkám a otázečkám, na které bych poté musela odpovídat ve stylu "Ne, neukradla jsem ji."
Alea iacta est, aneb Kostky jsou vrženy. Nenapadá vás jistě jediný důvod, proč jsem pojmenovala tolik zaláskovaný obrázek při západu slunce tak stupidně. Problém je však ten, že tato fotomontáž nemá s láskou lautr nic společného, nýbrž v ní hlavní roli hraje nenávist. V obličejích si můžete přečíst, kdo zastupuje dobro a kdo naopak dobrem pohrdá. Mimochodem... kdo chodí na tento blog nějaký ten pátek, tyhle simíky bude určitě znát z jiných fotek. Vlevo pán v armádním- Maestro Ledgwer (Ledgwer's house nebo náhodně pod jiným pseudonymem). Vpravo božská Helena- Lady Helena. Jejich vztah si může každý domyslet sám, nehodlám ho tady vysvětlovat :D Můžu jen poradit, že nejsou ani sourozenci, milenci a ani manželé...

Víc se mi už vážně nechce psát, takže doufám, že se vám obrázek líbí (když si ta polovina z vás nečte text:)
Za komentář budu ráda. Ruka vám neupadne.

Innocence 13-díl: Vstávat, princezno

5. dubna 2011 v 19:01 | Edianka |  Innocence
(Doporučuju si připomenout minulý díl: ZDE)

,,Potřebuje někdo svézt?" vykoukl z okénka Berny a zazubil se.
Scarlett se bez meškání otočila na podpatku a rozzuřeně dupala vpřed, aniž by si všimla, že se silnice mírně svažuje z kopce dolů.
,,Au! Zatracené boty! Měla jsem je tehdy nechat za plotem," zaskřípala zuby Scarlett, když se sbírala ze země a oklepávala ze svých šatů i dlaní štěrk. ,,Zvrácenej Ben, jeho smradlavej dům i s tím prokletým plotem!"