Březen 2011

Newsea ceriselover

30. března 2011 v 20:17 | Edianka |  Vlasy a simíci

Je zbytečné psát k takové kráse komentář... popadla mě stahovací mánie, jak je u mě párkrát do roka zvykem a stahuju do roztrhání těla. A hlavně vlasy! Někdy vám předvedu nynější sbírku vlasů, na které jsem pyšná... ne proto, že bych je nějak recolorovala. Přiznejme si to, jsme piráti a každý pirát je ze svého mimořádného úlovku šťastný. Zvlášť když je placený a vy ho střelíte za nulák :D

Nový článek

23. března 2011 v 21:34 | Edianka |  Diary
Přeju vám krásný pozdní večer:)
Kdybych měla shrnout dnešní den, musela bych podotknout, že se opravdu vydařil. Všechny krásy mají své mouchy, a tak ani dnes jsem nezažila úplný ráj, ale člověk by se měl snažit zapamatovat si hlavně ty hezké okamžiky...
Středa 8:10- mimořádně se neučím, nýbrž se převaluju z boku na bok mezi polštářky. Kdo by se obtěžoval lozit na dvě vyučovací hodiny, když si může hezky pospat. Dnešní den byl v něčem mimořádný. Kytarová soutěž!
Měla jsem prve v plánu vám líčit, jak se celá záležitost měla a jak vše probíhalo, ale trocha soukromí by neuškodila, nemyslíte? :D Na pódiu jsem musela nejspíš vypadat jako naprostý magor, protože jsem se snažila zaujmout porotu svým hereckým uměním a splynula jsem s tóny. Kolébavé pohyby s výškou a melodií... to si dokážete představit, kór u člověka, jako jsem já:D Nicméně se mi podařilo dotáhnout to na první místo, sice ne postupové, ale přece... A osobně mi to takhle vyhovuje líp. Žádné nervy, už žádné... zbude hromada času na simíky:)
Kdyby se neobjevily drobné chybičky... jakožto vlak, na který jsme museli v mrazu čekat hodinu a půl, no a také ta děsná únava, tento den bych oznámkovala čistou jedničkou.

Zbylo mi pár řádků, a tak bych okomentovala tenhle zmenšený obrázek, věrnou kopii (tehdy ještě slečny) Lady Heleny. Možná už si na ni nevzpomínáte, ale můžete ji najít na mém flickrprofilu. Taková "milá" stařenka ve svých letech. V momentce nepřítomnosti hlavního objektu na "fejzbůku" jsem si udělala malý výlet do bodyshopu...

Moje klábosení, vážení a milí, dnes bohužel končí. Je pozdě a já se ještě nepodívala ani do jedné učebnice. Mějte se krásně a brzy navyčtenou... :D

The vampire woman

22. března 2011 v 17:45 | Edianka |  Moje downloady

Tento "projekt" je docela stará záležitost. Nápad pochází z tutoriálu Vytvoření postavy (osobnosti), kde se někteří "rozplývali" nad jednou prachobyčejnou upírkou, kterou jsem odflákla jen tak od ruky. Před chvílí jsem procházela složky a prováděla tzv. očistu souborů a narazila jsem náhodou na pár screenů, které jsem před pár měsíci nafotila.
Jedná se o kopii upírky právě z toho návodu, která byla vytvořena pár dní po zveřejnění návodu.

Stop komixové stopky

19. března 2011 v 17:30 | Edianka |  Oznámení
Přeju vám krásný sobotní den, miláčkové:)
Začneme hezky po lopatě. Debilnější název článku jsem si nemohla vymyslet... ale o to teď nejde. Ani nevíte, jak mi chybí psaní komixů. Mám pocit, že už mi to nejde tak dobře, jako jsem psala před úpadkem tohoto blogu. Pomalu ale jistě nám to tu vymírá. Osobně se nechci zapsat do dějin blogů jako holka, která v nejlepším skončila a už nikdy se na internetu neobjeví. Návštěvnost klesá, můj zájem k blogování přestává mít tu správnou chuť a studna nápadů vysychá.

K O M I X Y:
je pravda, že se mi nechce hodiny a hodiny trávit u počítače, ale jak jinak napsat alespoň jeden díl komixu? Moc ráda bych se chtěla zase dostat do těch "komixových let" před roky, ale vím, že to prostě nejde. Lidé se mění, stárnou a jejich myšlení se přizpůsobuje situacím. Kdybych více podporovala svoje nadšení, třeba by se tu denně objevil jeden díl. Vážně nevím, jestli se někdy moje rozepsané příběhy doberou konce. Nicméně bych si to opravdu moc přála...

Nechci tomu říkat "fofry", ale nějak tak bych pojmenovala své nynější dny. Zdá se, že je málo času, i když je ho poměrně dost. Co mě omezuje? Facebook! Ať se vám to teď zdá směšné, je to tak a já vážně nevím, co s tím udělat. Face má své klady i zápory. Někteří lidé o sobě tvrdí, že na něm nejsou závislí, že jen semtam "omrknou" příspěvky a komentáře. To "jen omrknutí" sice bývá krátké, ale když omrkujete každých 10 minut, hezky se vám to naskládá. A to je přesně můj problém. Proto mám velmi často problém napsat jediný článek. Všímáte si, že když s někým klábosíte na chatu, že vám všechno trvá strašně dlouho? Zdá se to jako nevinné odpovídání, ale ve skutečnosti se nemůžete soustředit na obojí.

Zase odbočuju od tématu... musela jsem vám to prostě říct, nebijte mě :D
Asi se půjdu chystat na koncert. Budem "reflexovat" :D zatím...

Miss Styl vyhodnocení

11. března 2011 v 18:34 | Edianka |  Miss Sims

Přeju vám krásný "téměř jarní" den:) Bůh ví, proč jsem žila v domnění, že jsem Miss Styl vyhodnotila a ocenila... nicméně i přes všechen ten zmatek jsme se pomalu dohrabali k cíli. Ono to chtělo pořádně nakopnout a třeba i vulgárně zanadávat, protože jinak to semnou asi ani nehne:D
Přemýšlela jsem o cenách. Mmmm... vítězky Miss Styl jsou mnohem zručnější než moje chabá grafika i celá flickrová výbavička dohromady, a proto na vás čekají speciální diplomy:D Nezabijte mě, prosím... jsem nehorázně neschopná.

4. Jak správně zapózovat

8. března 2011 v 18:52 | Edianka |  BLOGOVÁ PORADNANějakou dobu už se chystám napsat další díl návodu "Jak na perfektní komix" a dnes jsem se konečně odhodlala nafotit pár obrázků. Minule jsem vám ukazovala nějaké příklady vytvoření osobnosti, nyní přejdeme k citlivějšímu tématu- pózování.
Správné zachycení děje bývá většinou jedním z největších problémů, a to nejen začátečníků, ale i některých profesionálních "komixářů". Problém číslo jedna jsou paradoxně pózovače!

1. Krok: zbavte se škodné

Na jednu věc v komixech jsem vyloženě alergická... suché pózy. Nemyslím si, že jste se někdy s tímto pojmem setkali, protože je to můj speciální název :D Většina lidí má přeplněnou hru nejrůznějšími pózovacími bednami, obrazy a bůh ví čím vším ještě... Fotografie sice vypadají umělecky, ale kam se vypařila ta realita?
Zastávám svůj osobní názor, že pózovače se do komixů nehodí. Snažte se jim co nejvíc vyvarovat. V tomto díle vás naučím fotit profesionální fotky- BEZ pózovačů!

Od soboty do soboty

5. března 2011 v 19:44 | Edianka

Přeju vám příjemný sobotní podvečer...
Pravda je, že se stále někde flákám a nechce se mi dělat vůbec nic. Včera jsme měli s ročníkem polonézu na školním plese a osobně si myslím, že to byl ten nejkrásněsnější večer, jaký jsem kdy zažila. Kluci si krásně počkali do pokleku, takže se nám představení povedlo mnohem líp, než na zkouškách za celé 4 měsíce. Žádná tréma, jen spokojený úsměv.
Ohromnou radost jsem měla z bouřlivého potlesku a také z těch nádherných růží, které jsme dostali. Čekala jsem nějaký nicotný "věchétek", který nám po odtančení chcípne, ale tak hezkou růžičku jsem ještě nikdy nedostala. ( Mohla bych jen podotknout, že jsem si k článku vypůjčila fotku s růží mojí kamarádky. No co, aspoň bude slavná:D ) A právě v tomto okamžiku jsem prožila tzv. stav deja-vu... :D Takže pevně doufám, že mě za to nezabije.
V příštích dnech by se mohly objevit na facebooku nějaké fotky z plesu. Na blog nejspíš nebudu zveřejňovat nic, protože na to stejně není nikdo zvědavý:D Dále pak bych se chtěla (teď už fakt) omluvit za svoji neaktivitu. Slíbila jsem spoustu věcí a houby houby... Berte to ale s rezervou. Poslední dobou se nepoznávám, chovám se divně, jako bych utrpěla nějaký šok. Třeba je to pravda... :D

Takže prozatím, mějte se krásně...