Prosinec 2010

Zúčtování. Roku 2010 třikrát zdar!

31. prosince 2010 v 18:57 | Edianka |  Diary

thesims2-ediankaKrásný večer, posledního dne v roce 2010:) Je smutné, že jsem za poslední tři měsíce nepřidala moc článků, ale hold se s tím budeme muset smířit. Tento rok bylo zveřejněno celkem 261 článků, což je o 866 článků méně, než v předchozím roce, kdy jsem jich přidala přesně 1127. Jistě, převážně downloady, ale s komixy jsem se tento rok taky moc nepředala.

Jaké je jedno z mých předsevzetí? Být aktivnější...
Kvůli talentovkám a kvůli neustálému stresování jsem se zasekla na místě, ale příští rok se budu snažit být aktivnější. Komixy a tak dále... 4. ledna mě čeká první talentová zkouška, pokud uspěju, pak i 14. ledna, což bych si, vážení a milí, moc přála. Pak bych mohla začít s tím rokem 2011 něco dělat. Pokud ale zklamu a nedostanu se na tu slavnou umprumku, budu se muset o to víc učit, abych se dostala na Zlínskou pajdu. Proto mi prosím držte pěsti...:)
Všem Silvestrům všechno nejlepší...
Za pár minut se vydám na věčnost, do naší nivnické Besedy. Nebude to nic moc, ale i tak se na to docela těším. Až na jednu malou věc... hrozně mě bolí hlava a tak nejspíš moc dlouho nevydržím.
A na závěr... ptáte-li se, co jsem to přidala za krásný obrázek, jsou to Čelisti, jeden z mých vánočních dárků. Babička věděla, kam sáhnout... :D Ale o tom až potom.

Prozatím se s vámi loučím. Roku 2010 třikrát zdar!

Katie s kytarou

29. prosince 2010 v 16:38 | Edianka |  Moje downloady
thesims2-edianka/Katie
Na co sáhnu, to je vadné. V poslední době všechno buď serinkám já nebo věci kolem mě, do mých rukou svěřeny či jednoduše mnou používány. Ani nevíte, jak šťastná bych byla, kdyby vám šla alespoň stáhnout tato simka mojí tvorby. Pokud o ni ovšem budete mít zájem.

Nechci na ni dělat moc velkou reklamu, protože vlastní můj oblíbený skin, téměř jediný, který používám. Važte si jí, holoto! Doufám, že nevyžaduje nějaký extra mesh, protože ty věci na ní už jsou docela staré. Kdyžtak můžete prošmejdit modthesims nebo se při nejhorším zeptat naší gerontofilní slečny Edianky... (nedoporučuji, bolí to...:)

CELÝ ČLÁNEK...
PS: S obrázky jsem si dala práci, takže všichni, povinně, celý článek:D :D :D

Vánoce za dveřmi

23. prosince 2010 v 17:26 | Edianka |  Oznámení
thesims2-edianka

Nuže, dětičky moje... Vánoce nám nedočkavě buší nejen na dveře, ale i v srdcích, protože já osobně ještě nemám nic moc nakoupeno. Edianko, srdénko, kdy ty se konečně začneš orientovat v datech? Abych řekla pravdu, jsem spíš popředu než pozadu. 

To raz nedávno ve výtvarce, byla jsem zrovna myšlenkami někde jinde, zhypnotizovaná, zuřivě jsem modelovala hliněnou hlavu podle modelu a ostatní se bavili o Vánocích. 
,,Co máte všeci s těma Vánocama? Šak je teprů květen..." vyrazila jsem ze sebe.
A nebo začátkem září na kamarádku:
,,Jak sis užila Silvestra?

Inu, postiženost hlavy nezapřete:D 

Včera jsme ve škole měli něco jako rozloučení v tomto roce. Nebudu lhát, že jsem se nepobavila. Jako první jsem proklela wasabi a věřte mi, že bylo zábavné pozorovat bandu našich třídních hvězd letících na záchody s rukama před pusou. Nejsem škodolibá, jen si vyřizuju staré účty:) 
Při slezení celé školy na prostřední chodbě u stromečku, zpívajíce koledy jsme si vychutnali paní učitelku chemie na spolužákových zádech. No vážně, vylezla mu za krk, aby přes nás mohla pořídit několik snímečků, protože je na tom výškově asi stejně jako já. Když se kluci dost vynadívali na její tanga, vylézající z upnutých bokovek, slezla zase dolů :D
Ráda bych vám řekla, že tento krásný den skončil tím, že mě kamarádka kvůli dárečku, který jsem jí dala, málem přizabila, ale bohužel pokračoval závodem v modelování antické hlavy a démonským smíchem kamarádky, podobnému hýkání postiženého osla, díky kterému jsem před spaním nemusela cvičit břišáky:D

Co vám mám vyprávět, nic víc než že vám přeju hodně zdaru, krásné svátky, spoustu úžasných dárečků, štěstí, zdraví... pokoj svatý:D 
Začíná se nám pomalu stmívat a den se chýlí ke konci. Mějte se krásně,   Edianka:)

Miss Styl 3.kolo

19. prosince 2010 v 19:16 | Edianka |  Miss Sims
thesims2-edianka/Miss Styl 1
Tomu já říkám pěkné tříměsíční opoždění. Koho by napadlo, že tato soutěž pořád ještě žije? Já osobně jsem na ni dočista zapomněla. Tak si říkám... možná bych mohla rozjet nějakou soutěž, když jsou ty vánoce. A ejhle, co moje oko nespatří! Vždyť stále ještě nerušeně probíhá Miss Styl 2010. A jestli si nepospíším, brzy se změní letopočet. Brrr...

Takže si, vážení a milí, tiše a ochotně rozjeďte celý článek a hlasujte v -kolikátém že?- ve třetím kole soutěže Miss Styl 2010. Úkol zněl jasně. Jaký komentář jste k fotkám napsali, takový jsem zveřejnila:) Co si o našem stylu myslí rodiče...Za pravdu se fackuje

10. prosince 2010 v 22:27 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
Takže dobrý večer, přeji vám všem:) Tohle je asi to poslední, co jste čekali, že? Také miluji tuto větu, zakončenou smajlíkem... doufám, že je vám jasná moje tradiční ironie. Nemyslím si, že by vám připadalo divné, že jsem se zase pěkně dlouho neozvala. Abych řekla pravdu, neměla jsem dnes v úmyslu nic psát, protože jsem se právě vrátila z přednášky o astromódě, kde mi díky mojí matce udělali špatný horoskop, takže jsem se tam 2 hodiny nudila, ale to teď není podstatné. Důležité je, že píšu... sice o ničem, ale píšu.

Řekněte, jaký je to pocit, číst po tak dlouhé době tyto řádky? Znovu slyšet v hlavě ten divný "tón písma" mojí maličkosti. Nejspíš vás už s takovým klábosením s prominutím serinkám, ale já se v tom prostě (věřte-nevěřte) vyžívám. Když už jsem načala to Věřte nevěřte, nemůžu vám zaručit, že budu pokračovat. Zatím mě to sice ještě neomrzelo... inu, uvidíme, co se dá dělat...

Jak si můžete všimnout hned na obrázku, sims je stále moje parketa, takže s komixy (jak tady zaznělo pár dotazů) opravdu nekončím. Jen mám takovou delší pauzu. Když je čas (což moc často není), zahraju si s mojí oblíbenou rodinkou nebo prostě jen (pa)tvořím simíky. Tahle kundice je sice můj starší výtvor, ale myslím, že docela povedený. Sebekritika mi nechybí:) :D
Nemám víc času na rozepisování, protože máti tady přešlapuje jak svatý za dědinů a hustí do mě takových keců, že bych nejspíš měla končit, protože jinak asi počítač brzy vyletí oknem a já nikdy nedopíšu tento příšerný článek. Takže krátce, ale stručně... mějte se hezky:)