Listopad 2010

Věřte nevěřte- Zrcadlo pravdy

20. listopadu 2010 v 22:56 | Edianka |  Věřte nevěřte
thesims2-edianka/Věřte nevěřte
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu a samozřejmě i fanoušky seriálu Věřte nevěřte. Nějakou dobu už vám slibuju překvapení v podobě videa a dnes jsem konečně dokončila všechny úpravy, nahrála video na youtube (stream mi to nevzal) a za pár vteřin už si můžete vychutnat první díl, nesoucí název Zrcadlo pravdy.

Ptáte se, jak to funguje? Jednoduše... tedy ne zas tolik jednoduše:)
Musím přiznat, že moje práce je jen ta grafická, nikoli zvuková. Jak tomu máte rozumět? To, co uvidíte, to jsem vytvořila. To co uslyšíte, to jsou originální hlasy z klasického Věřte nevěřte. Dabování je uvedeno v titulkách (a dalo mi pěkně zabrat).

Kvalita... Můj počítač už má docela roky a navíc jsem nezažila, že bych někdy nahrála kvalitní video. Snažte se soustředit spíš na ten děj než na grafiku:) Tak ale teď už k videu! V celém článku...

Mini svatební balíček

17. listopadu 2010 v 15:55 | Edianka |  Downloady na přání
thesims2-edianka/Svatební balíček
Už delší dobu mám rozjetý projekt mini-balíčků. Dnes jsem se konečně odhodlala tento balíček zveřejnit ke stažení. Chystáte své simíky na svatbu, ale nemáte je do čeho obléct? Na sváteční tabuli chybí dort a hosté nevrle přešlapují za dveřmi?

Vytvořila jsem Mini svatební balíček, který slouží právě k vyřešení tohoto problému. Najdete v něm svatební šaty, dorty, dekorace, šperky, vlasy, nějaké obleření pro pány a spoustu dalšího. Upoutávku jsem nastříhala z některých downloadů, které uvnitř balíčku najdete. A dala mi zabrat.

Zdroje downloadů jsou uvedeny jako odkazy. Kdyby vám něco scházelo, není problém se dostat na uvedené stránky rovnou ze složky. Do souboru jsem přibalila NÁVOD K POUŽITÍ. Kdyby si někdo nevěděl s balíčkem rady, postup si můžete přečíst v tomto návodu. Nic složitého...

Na sekačku s bolehlavem

15. listopadu 2010 v 16:47 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
A tak řekl Bůh ,,Budiž světlo" no a světlo se na peci obrátilo na druhý bok. Tak tak, dětičky moje, nikdo přece nebude čekat v pozóru před dveřma, kdyby někdo náhodou zazvonil. Víte co tím chci říct? I když jsme dneska měli ředitelské volno (kvůli výpadku elektřiny-to víte, ďůra dědina) a taky jsem se o víkendu trochu nudila, přes tohle všechno volno jsem si prostě nemohla na nic udělat čas. Když máte chvilku pro sebe, rozhodně ji nebudete mařit vyléváním pocitů na blogu a nebo hledáním nějakých hezkých downloadů. Poslední dobou se jen válím a nic moc nedělám, protože mě na poslední chvíli zmohla choroba. Do školy však zítra musím jít, i kdybych za sebou tahala půli vnitřností.

Můj úžasný počítač má zase své dny...
Chtěla jsem si zrecolorovat pár objektů v programu SimPe a nejspíš jsem stáhla nějakou volovinu a tím jsem miláčka PCčka krásně zavařila, takže se mi teď v každém pátém slově sekne. Proto nepíšu tak krásně zamotané věty jako jindy...
Nevím co budu dělat. Takových krásných objektů jsem si postahovala a teď bych to měla všechno povyhazovat? Nic, to bude určitě špatnou grafickou kartou! Edianko, Edianko! Ty palice medvědí! Kdy se konečně naučíš nestahovat neznámé soubory!

A protože začíná pořádná sekačka, při níž mi z hlavy pomalu vylézá hřebík, budu muset nejspíš končit tento článek. Pokusím se lecco odinstalovat a hodím sem nějaký download. Tak tedy zatím, dítka má...

Kravská delegace aneb vůně domova

6. listopadu 2010 v 19:48 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
Začala bych pozdravením vás všech. Takže ahoj:) Pozdrav sice není důležitější než to, co jsem vám přišla vyprávět, ale kdybych pak měla shrnout celý tento stupidní článek, zastavila bych se už u toho pozdravu a dál nečetla. Zvláštní název, nemyslíte? Možná není zas tolik zvláštní jak výstižný, ale to teď nechme stranou. Víte jaký je rozdíl mezi životem na dědině a životem ve městě? Nemyslím teď všechny ty žvásty o životním prostředí (to tady máme taky znečištěné) ani to, že máme pár blbých obchodů, ve kterých si pomalu nemůžem koupit ani lízátko. Co mám tedy na mysli? Ten problém, který mi pomalu leze na mozek. A tím je vidláctví!

Pátek, 5.11.2010
Čučím do sešitu matematiky, poslouchám hloupé kecy o tom, proč se x nemůže rovnat -y, když tu náhle ucítím z otevřeného okna vedle mé lavice něco čichu nelibého. Pohlédnu na svoji přiotrávenou spolusedící, která se pomalu ale jistě dáví vůní domova, přicházející zvenčí a zaregistruju, že si učitelka každou chvíli odkašlává a lehce zafuní, jako by se chtěla naivně zbavit dráždivého pachu v nose. Pomyslela jsem si, že musel nejspíš vybuchnout kravín tam na kopci a v duchu jsem zanadávala, že nejspíš zase skončím s hlavou pod kohoutkem, protože mi od toho příšerného smradu načichnou vlasy a všechno oblečení, až se budu potácet ze školy domů. Měla jsem už toho všeho po krk! Jak znuděného života na dědině, tak i toho pitomého x, které se nesmělo rovnat -y, ale při myšlence na létající krávy jsem se přece jen musela pousmát.

O přestávce jsme se přesunovali do jiné třídy. Vím, že to všichni cítili, ale nikdo nenašel odvahu to říct jako první. Až na moji kámošku, která samozřejmě nikdy nic nenechá jen tak. Kdyby mohla, utčitě by si šla stěžovat na národní výbor. ,,Oni už zase hnojí pole! To je nechutné! Nivnice zamořena! Ovzduší otráveno kravskou močůvkou!" Musím se přiznat, že jsem v tu chvíli pocítila něco jako zklamání. Hnojení pole je sice taky dost nechutné, ale není zas tolik zábavné, jak sledovat krávy, které létají do vzduchu následkem výbuchu kravína.

Sobota, 6.11.2010
Dneska ráno foukal velmi silný vítr a skoro celá naše rodina měla strach. Mámu užíral stres kvůli čerstvě pověsenému prádlu na balkoně, protože by nerada chodila po dědině a sbírala ponožky a spoďáry, které vítr odnesl, ségra se zase strachovala, že vyletí internet, ale mě zajímalo jediné- odkud ten vítr vane. ,,Doufám, že fouká od nás k polím a ne od pole k nám!" Pouhá myšlenka, že je pole pokryto kravským hnojem, mi obracela žaludek.

Snad jste nehodili šavli dřív, než jste se dočetli až sem (pokud jste tedy tento článek skutečně četli). Vesničané určitě nědí, o čem mluvím. Měšťákům srdečně přeji, aby to pochopili aspoň do příštího léta. Děkuji:)
Hezký zbytek večera přeje   Edianka♥

Chladné sny- The dead body

5. listopadu 2010 v 18:31 | Edianka |  Rodinky a simíci

Ahoj ve spolek:) Musím se přiznat, že jsem nečekala zas až takové neaktivní období. Ani nevíte, jak ráda bych vám řekla, že bylo poslední. Bohužel se s tím budeme muset ještě nějakou chvíli poprat. Možná už jsem se zmínila, že se připravuju na talentovky. Na učení bych se vlastně  mohla víceméně vytento, protože se mi posílá jen 7. a 8. ročník, ale něco mi říká, ať to raději neriskuju. Co kdybych se nedostala na umprum a musela bych dělat scia na pajdu?

Zazněla tady otázka, jestli končím s blogováním a veškerou aktivitou na internetu. Má odpověď zní NE! Jen tak lehce se mě totiž děťátka moje nezbavíte:P Uvědomuju si, že spoustu lidí jen zdržuju a kazím jim plány. Vážně je mi to líto, ale nic s tím nenadělám. Budu se moc snažit poslat všechny soutěžní obrázky co nejdřív, i když jsem vám to slibovala už dávno. Teď se chystám konečně dodělat obrázek do SGT u ajinky.

Z aktualit... Překvapení videové tvorby je sice hotové, ale stále postrádám jedno jméno. Nemůžu vám říct víc. Dále také... Jak se vám líbí obrázek? Jen malá ukázka z nového dílu Deníku sebevrahů, který se momentálně píše ve volných chvílích chemie a fyziky. Není to nic moc, jen zase taková bodyshopová fotomontáž, ale docela se mi líbí.


Doufám, že budu mít v budoucnu více času na blog.
Zatím se s vámi loučím...  Edianka:)