Říjen 2010

Heidi McKeyová

25. října 2010 v 18:04 | Edianka |  Rodinky a simíci
http://img638.imageshack.us/img638/1984/heidik.png

Ne a ne a nebavím se s bodyshopem! Krásně mi načtverečkoval miláčka Heidi a teď si o sobě myslí, že je king. Chyba je sice i ve mně, protože se mi to nechce nijak jinak upravovat, ale kdyby mi to bodyshop vyhlazoval, nemusela bych nad ničím takovým přemýšlet.
Dost klábosení, stejně to zase polovina nebude číst a ta druhá polovina to nepochopí. Ach světe spravedlnosti!

Doufám, že aspoň někdo si uvědomuje moje předlohové tvoření. :D Tedy... ono to není zas až tak předlohové, protože předloha zůstává stále v mé hlavě (bohu díky). Heidi je bývalá holka "mojého borca" a také má velmi dobrá kámoška:)
Pokud vám to připadá trochu divné, možná to bude těmi odvozenými pseudonymi:D

Kam odešel týden? Vypařil se...

22. října 2010 v 21:13 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
Dlouho obávaný článek se konečně objevil na thesims2-edianka. Zatleskejme naší bezchybné autorce Ediance a připišme do Guinnessovy knihy rekordů její jedinečný čin: Přidala článek!
Nechci nikoho děsit, pokud jsem začala trochu neobvyklým způsobem, ale nechyběl vám aspoň trochu tento originálně ohraný styl psaní? Nemusíte hned jásat. Ale pojďme ke kořenu věci. Chtěla jsem se ohlásit:)
PROČ?! Ptáme se den co den. Proč proboha ta vymatlaná hlava nezvedne těch pár umouněných prstů a konečně nezapěje. Proč alespoň jedním koutkem svého oka nezamhouří na okraj tohoto blogu? Je tolik zaneprázdněná, zdeptaná, s větší chutí do života a nebo je líná hnout se z místa? Je tolik otázek bez odpovědí...
Možná jsem to mohla trochu zkrátit, ale unikla by nám ta čerstvá pachuť naděje se závanem možného zklamání. Mohla bych také říct, o co se vlastně jedná. Očekáváte omluvu, výmluvu a nebo blekotání o svobodné vůli člověka? Ano, tomu se říká slušnost. Kéž by však existovala v mém osiřelém slovníku. Nejspíš tyto řádky píšu zbytečně, protože nikdo a nic s normálně vyvinutým myšlením by se nezahazoval s něčím tak pohoršujícím, jako je tento článek a všechny ostatní v této rubrice. Je dlouhý, nezřetelný... jednodušeji řečeno - ztráta času. Teď nemyslím ručičky, běžící po nekončícím hodinovém ciferníku, nýbrž to nehmotné všude kolem nás. To, co nikdo nikdy nepojmenuje.

Kdybych se měla zamyslet nad smyslem tohoto článku, asi bych nenašla jediné vhodné slovo. Jen pár zdlouhavých vět, které člověka nutí číst dál, ač o to sám nestojí. Je umění psát tyto články? Ne, umění je tyto články umět číst...!
Tolik vše ke shrnutí minulého týdne. A abych nezapomněla na to hlavní.... Jsem tady zpátky:)
...vaše drahá Edianka.

Dvě nové BS fotomontáže

13. října 2010 v 14:30 | Edianka |  Rodinky a simíci
Icone
Včera jsem trochu kouzlila s bodyshopem a tvořila další postavy jedné "nejmenované" rodiny:D Podoba tam sice je, ale vždycky se dá co vylepšit. Když jsem obě simky dokončila, nascreenovala jsem je a trochu poupravila. Vznikly z toho dvě fotomontáže.

Nemohla jsem se rozhodnout, kterou zveřejním do náhledu a která přijde pod perex, aby si navzájem nezáviděly. Kdybych je dala do náhledu obě, článek by zabíral moc místa. A proto jsem se rozhodla vložit je obě pod perexovou čáru ↓


10 věcí, které miluji

9. října 2010 v 20:07 | Edianka |  Autorka blogu
10 věcí, které mám ráda

Takže jsem se konečně rozhodla napsat zdlouhavý a nudný článek o deseti věcech, bez kterých nemůžu žít. Chtěla bych vás upozornit, že nic neřadím do žebříčků od nejlepšího po nejhorší, takže až si budete tento mix číst, ať vás ani nenapadne uvažovat, že zrovna TOHLE jsem napsala jako první:D
Jinak do této hry mě pozvala Lowiska a TST. Nevím, kdo byl rychlejší:) Přesto děkuji za pozvání:)

Pravidla hry:
1. Uvést, kdo tě do hry pozval
2. 10 věcí, které máš rád
3. Pozvat dalších 10 osob do hry

Líná jak veš všivácká

8. října 2010 v 20:02 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
Zdravím:) Vzhledem k poslednímu článku, který jsem přidala v pondělí, se docela omlouvám za svoji neaktivitu. Nic mi do toho nevlezlo, nechci se nějak vymlouvat, protože by to stejně nebyla pravda. Jednoduše jsem neměla lautr vůbec náladu na psaní a už vůbec se mi nechtělo nic komentovat. Vězte, že jsem zrovna u vás na blogu byla, ale hold lenost je lenost, ta když vás jednou popadne, už vás nepustí.
Dobré zprávy tady ale jsou. Mám nafocený fotoromán (ovšem co by to bylo za lenóru, kdybych tam měla i popsané bubliny), napsaný komix Máš mě rád?" (samozřejmě bez obrázků), sims "pořad" je na dobré cestě a taky jsem nafotila jeden dlouho odkládaný návod (ještě nedodělaný-jak jinak). Flákala jsem se, dětičky moje, flákala. Koukala jsem na filmy, hrála si s grafikou, brouzdala na internetu a trochu kreslila. Co hodlám právě teď udělat? Jelikož se mi docela vrátila moje psací nálada, proběhnu vaše blogy a okomentuju co se dá. Také se zapojím do těch deseti věcí... nebo co to je:)

Kdybych už dnes nic nepřidala, bude to nejspíš tím, že se hodně rozepisuju. Tak zatím....:)

Bestovní šněrovací korzety

4. října 2010 v 18:47 | Edianka |  Oblečení
thesims2-edianka/korzety
Sama dokonalost sestoupila z nebe (v tomto případě spíše z pekla), abychom si mohli dopřát něčeho tak uchvancancujícího:) Vypadá to prostě úžasně a já bych se s tím nejradši sama udávila, ale proč se s vámi o tuto radost nepodělit. Nechci vám strkat pod nos nějakou kýčovinu:)

Pokud se ptáte, jestli jsou to jen ty korzety a nebo jako celek i se sukní, můžu to zjistit. Tak nebo tak, mesh bych na ně měla... na všechno:) V celém článku najdete víc...
REGISTRACE NA MODTHESIMS.INFO!!!

"Tohle se mi líbí..."

2. října 2010 v 16:02 | Edianka |  Oznámení
thesims2-edianka
Svět se točí kolem Facebooku!
Přeju vám krásné sobotní odpoledne. Nevím proč jsem si vybrala právě tohle téma, ale něco mi prostě šeptalo do levého ucha, že bych se nad tím měla zamyslet. Jak jste si mohli na blogu všimnout nového tlačítka "líbí se mi", určitě mi dáte za pravdu, že facebook začíná ovládat svět. A nemluvím jen o popularitě na internetu! Profil na facebooku má snad úplně každý člověk. Od narození až po staříky na smrtelné posteli. Všimla jsem si také profilů zvířat, což si myslím, že je totálně ujeté. I když mě láká rozebírání o šílené facebookové epidemii, přišla jsem se zeptat na něco jiného.
Co si myslíte o tlačítku "líbí se mi" na blogu? Pravda, já sama jsem se hodně rozmýšlela, jestli si ho nechám zviditelnit nebo ne. Prvně jsem doslova odmítala něco takového na svém blogu! Vždyť všichni budou klikat na "líbí se mi" a nikdo nenapíše komentář. Pak jsem si ale uvědomila, že kdokoli klikne na toto tlačítko, zobrazí se mu to na jeho zdi. Logicky... kdo by chtěl každý článek odesílat na svoji zeď? :D Takže snad komentáře budou...

Facebook versus realita
Kdysi jsem našla úžasné video na toto téma. Doporučuju:) V celém článku↓