Září 2010

Miss Styl 2.kolo

28. září 2010 v 14:51 | Edianka |  Miss Sims
A máme tady další kolo Miss Styl. Nebudu vás zdržovat, vychutnejte si fotky soutěžících a hlasujte pro tu nejlepší Miss Styl 2010!
Doufám, že jsem zveřejnila správné fotky. Ještě že jste mi to někteří všechno tak hezky popsali:D


↓Ikonka na blogy pro soutěžící↓


Příběh Hobita 15.díl

27. září 2010 v 17:50 | Edianka |  Příběh hobita
Nikdy by mě nenapadlo, že bych se někdy mohla vyškrábat do té úzké díry. Když se však soustředíte na jedinou věc, dokážete nemožné. Například zavolat mimozemskou loď, zlomit elfí kouzlo nebo se dostat do kočičího světa. A právě tohle se mi stalo...

McDonald's Deco

25. září 2010 v 20:56 | Edianka |  Objekty
thesims2-edianka
Vážení přátelé, dneska jsem objevila na modthesims něco tak odporného, že jsem to musela hodit na blog. Osobně fast food nesnáším, ale na druhou stranu miluju povrchní a stádové lidi, kteří se tímto dokonale hnusným jídlem živí. Je to tak nechutné, až je to fascinující.

Pokud budete chtít stáhnout tuto neodolatelnou dekoraci, musíte být registrovaní na modthesims!!! Návod na registraci- ZDE.
Více obrázků, download a zdroj najdete pod perexem↓

Jak se stát vlkodlakem

24. září 2010 v 19:47 | Edianka |  SIMS PORADNA
thesims2-edianka/vlkodlak
Je to nedávno, co se mě kámoška ptala, jak vytvořit vlkodlaka. Její otázka mě donutila napsat a nafotit podrobný návod. Vlkodlakem se váš simík může stát hned několika způsoby. Buď si stáhnete nápoj (najdete v potřebách do koupelny) ZDE (nebo jiný download k tomu určený) no a nebo se budete řídit tímto návodem. Myslím, že přirozená cesta je nejlepší:D

Omluvte můj příšerný styl podepisování obrázků...

Nový přírůstek do rodiny

20. září 2010 v 16:44 | Edianka |  Diary
http://img691.imageshack.us/img691/1512/artee2.png

Krásné pondělní odpoledne:) Tak jak to u vás vypadá? U nás se počasí konečně umoudřilo a svítíčko zaslunilo. Jak skvělé! Přináším pár foteček, které jsem stihla na dvoře nafotit. Ovšem s malou změnou. Fotky najdete ZDE. Neříkejte, že nemáte facebook...

Máme nový přírůstek do rodiny. Malého blonďáčka- Princ Artuš. Říkáme mu Artee...
A jak jsme k němu vlastně přišli? Jednoduše, jako snad všechny kočky. Včera k večeru nám zazvonil zvonek a než stačila ségra doběhnout dolů, stálo před dveřma jen jedno malé kotě. Tak to teda aspoň říkala. Nic nového...:D
Nevím, jak dlouho u nás Artee zůstane, protože už máme 4 kočky a děda by je nejradši všechny postřílel. Stejně nechápu, co mu na nich vadí. Krmit je nemusí, starat se o ně nemusí... má snad nějaký mindrák z koček? Při vší úctě... měl by si hledět svého a ostatní nechat být.

Natlučená teenagerka

18. září 2010 v 16:01 | Edianka |  Moje downloady
thesims2-edianka
Kudy z nudy...? Nuda je v mém slovníku vlastně nemožná, ale když o víkendech přece jen není co moudrého dělat, vylévám si zlost na simících. Ono se to hezky řekne, ale hůř udělá. Máte nutkání se někomu surově pomstít a všichni simíci se cítí skvěle nebo tak bídně, že už není co pokazit. Rozhořčeně jsem zapla bodyshop a vytvořila simku ke stažení. Dala jsem si záležet na jejich "bebíčkách":D A hned se cítím mnohem lépe.

Pro více obrázků a ke stažení↓

Sním či bdím nad nocí temnou

15. září 2010 v 21:17 | Edianka |  Témata týdne
thesims2-edianka/ SEN

Sen, to je široké a velmi silné slovo. Uvědomuju si, že v mém slovníku nenaleznu výrazy, které se k tomuto tématu hodí. Vím, že psaním tohoto článku se mi nebude dostávat slov. Proč tedy zbytečně ztrácet čas? Protože SEN je můj život, můj svět... moje všechno.
Když se nad slovem "sen" zamyslíme logicky a popíšeme tento jev vědeckým způsobem, uniknou nám všechna ta kouzla. Pohlédněme proto v dál a ponořme se do hlubin věci samé. Možná teď píšu trochu nesrozumitelně, ale to k mému projevu ostatně patří...
(tento článek bude trochu delší...)


Spousta nových plánů

14. září 2010 v 18:15 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka.blog.cz
Hezký dobrý den vám všem:)
Jak už název napovídá, mám spoustu nových plánů, které jsem se rozhodla uskutečnit. Vím, že bych neměla být na nové věci "hrrrr" a radši si předem všechno promyslet, ale když ono to taaak láká:)

Začneme tím jednoduchým:
Další várka fotorománů- jsem si jistá, že si na ně najdu chvíli.
Z deníku sebevrahů- mi dá pořádně zabrat, ale zvládnu to.
Vypadáš sQele- potřebuju další nové simíky na úpravy. (přihlášky zde)
Komixy- vím, že jsem se poslední dobou téměř nehnula z místa, ale napravím to.

A pak bych chtěla rozjet další nové věci:
Zesimštěný program televize prima: nebudu vám napovídat, má to být překvapení. Je to docela starý pořad, ale určitě si na něj všichni vzpomenete, až vyslovím jeho název... (nevím, za jak dlouho by se tu měl objevit, protože bych chtěla vytvořit několik dílů dopředu)
Nová soutěž: dřív než skončí Miss Styl ji zřejmě nenastavím.


Miss Styl 1.kolo

11. září 2010 v 20:02 | Edianka |  Miss Sims
thesims2-edianka/Miss Styl 1
(Omlouvám se za nekvalitu obrázku-špatný hosting)

↓Klikací ikonka, kterou si můžete vložit např. do menu↓

A je tady ten velký den, ten čas, kdy jsem shrnula všechny fotky a zveřejnila, aby mohla soutěž Miss Styl konečně začít. Někteří z vás mě hodně zklamali. V pravidlech bylo jasně napsáno, že od té chvíle kdy se přihlásíte, musíte fotky poslat! Ale je to váš trapas, že jste s těmito pravidly souhlasili a pak neodeslali.To o člověku leccos vypovídá...
Nakonec jsem se rozhodla, že budu postupně přidávat kola. Hlasy se budou sčítat, nevypadává se, protože jste si s tím dali práci a každému sedlo jiné téma.

Celkem je tedy 12 soutěžících, i když jich mělo být hodně víc. Aspoň bude vybírání snazší.
Otevřete si celý článek a hlasujte. Připomínám, že nezáleží na kvalitě fotografií, downloadech nebo kráse simíků, ale na originalitě, zpracování a snaze.

Ať vyhraje nejlepší...