Březen 2010

EMO versus DEMO 22-díl

31. března 2010 v 21:39 | Edianka |  EMO versus DEMO
Tannya začala ječet jak šílená, když uslyšela cvaknutí odjištěné vzduchovky. Tim myslel, že je to jejich poslední vteřinka, a tak se naposled zhluboka nadechl a vydechl. V jediné desetině vteřiny se mu před očima mihl celý jeho život...

Máme tady prázdniny

31. března 2010 v 18:52 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka//diary
Pozdrav vám všem,
omluvte moji negramotnost a všechny chyby v tomto článku, které bych jindy neudělala:D Něco zvláštního se semnou děje. Netrefím se do tlačítek na klávesnici, nedokážu normálně pozdravit, poslouchám discofilní písničky a slaďáky, nemám chuť na věci, které mám normálně ráda. Možná je to i tou atmosférou tady u nás.
Tak trochu z vesela. Začaly nám velikonoční prázdniny. Nevím, jak je to u vás, ale tady nám prostě padla. Zajímalo by mě, co budu přes celé to volno dělat. Nejvíc mě štve, že prší a je šero. V takovém počasí se dá jen sedět u TV nebo počítače. Jelikož se na televizi nedívám, takže budu asi čumět do počítače do té doby, než se mi nesekne. Což bude brzy...:) Zřejmě přechovávám nějakého vira, takže bude nutno promazat PC. No a taky simíky. Už tam mám zase downloadů jak...no povíme si.
Nechci kecat naprázdno. Jdu něco podniknout...v sims:)

Melírované vlasy ve skřipci

31. března 2010 v 18:22 | Edianka |  Vlasy a simíci
thesims2-edianka//vlasy
Nádhera, co říkáte? Nevím, jak se tomu říká jinde, ale u nás je to "skřipec" na vlasy. Download je z modthesims.info, takže upozorňuju, že musíte být registrovaní! Jinak je to mesh z coolsims (myslím)-ikdyž to vypadá jako raonsims. Více v celém článku...

Z deníku Aktuality

29. března 2010 v 19:57 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
Hezký den, možná už večer:)
Dneska byl opravdu fofr a to hned po ránu. Nevím, jak se to mohlo stát, ale prostě a jednoduše jsem přeslechla budík. Normálně mívám lehký spánek a probudí mě jediné vrznutí dveří. Tentokrát jsem se ale probudila až když přišla babička do pokoje sundat záclony. Čumím na mobil, je 7:26 (normálně vycházím z domu 7:20)! Dnes jsem vycházela v 7:32, což je docela "slušné", protože nám začíná vyuč. v 7:40.

Dneska už se mi nic moc psát nechce. Ze souboru na ZUŠce jsem se vrátila kolem šešté a pak jsem čuměla na videa ze streamu. Zítra nám odpadá odpoledko, takže bych možná mohla něco vymyslet. Zatím ale nic neslibuju, protože se mi poslední dobou nechce přemýšlet. Asi jsem se umyslela:D EroR!

Rozepsané mám zase to Emo versus Demo. Nejsem teď nijak zapálená, potřebuju dlouhodobý odpočinek, který si ovšem dopřát nemůžu. Padla na mě jarní únava. Nějak se mi taky seká počítač, převážně když zapnu sims. Měla bych s tím asi posléze něco udělat.

Docela mě zaráží, že jsem doteď nepohnula se seriálem. "Sakra ženská, když už to máš skoro hotové, přece to nevzdáš!" Asi to bude i tím, že s lidmi, kteří mají dabovat jsem trochu...kousnutá. A pak ještě ten design...grr! Potřebuje to změnu. Čeká vás brzy volení tváře blogu...


Jak na škodlivé downloady

28. března 2010 v 16:38 | Edianka |  SIMS PORADNA
thesims2-edianka//poradna
Tento problém postihuje většinu hráčů the sims2. Kdo by to neznal, že? Stáhnu to, stáhnu ono... a hned mám simíky plné downloadů. Při zapínání sims vám hra najednou spadne! A co teď? Bude to určitě škodlivými downloady, což jsou převážně patche a hacky! Ale jak je poznáte, abyste je mohli odstranit? Vyhodit všechny downloady a začít znovu? NE! Mám pro vás řešení...

Dnešní okecávka

27. března 2010 v 21:59 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka//okecávky
Buon sera=) Come state?
Takže dobrý večer, vinšuju. Jakpak se máme? Co by to byl za den, kdybych nepřidala aspoň jednu okecávku, jak už je mojí velkolepou tradicí:) Venku se nám pěkně otepluje... takže bude mít jeden můj nejmenovaný přiteplený spolužák zase spoustu práce.

Moje dnešní aktivita: Opovažte se mi říct do očí, že jsem houby přidala:D To si můžete probírat v klidu a pohodlí svého domova na ICQ nebo při černé hodince se svým sourozencem. :D:D Spoustu času jsem ztratila při focení Emo versus Demo a samozřejmě taky doplňování nedodělaných textů. Pak jsme jeli do UH Brodu (vedlejší město) na kole do tesca a kdesi cosi. Bouráme střechu, takže všude práce jak na kostele. No měli jste mě vidět s lopatou v ruce a obličejem od sazí. Prostě celá Edianka jak má byt! Vyhazujeme škváru a beton po kýbloch, proto se nedivte, že jsem pak utahaná a nechce se mi nic přidávat.
Blíží se nám hodina desátá. To už naši dávno spí, ale dneska se jim asi moc nechce. Pozor, musím zaklepat! Jak já něco zakřiknu, už je to všechno v kase.

Píšu píši píšeme...ano dětičky moje, sami jste to chtěli. Už píšu text pod druhý obrázek, ikdyž tam teda žádný není. Jestli to nestihnu napsat tady, asi si to vezmu do postele, stejně tak jako některé  předem určené povídky z vašich blogů. No řekněte, nebyl to dobrý nápad s těmi komixy?

Hodnocení: crashing.blog.cz

27. března 2010 v 20:40 | Edianka |  Hodnocené blogy
Hodnocení blogů/Neliss
Hodnocený blog: crashing.blog.cz (Neliss)
Stáří blogu: zhruba 6 měsíců a něco

EMO versus DEMO 21-díl

27. března 2010 v 15:06 | Edianka |  EMO versus DEMO
,,Tak...půjdeme?" navrhla Tannya, když byli těsně u sebe. Tim se pousmál a sklopil hlavu. Pustil Tannyu za ruce a kousek poodstoupil. ,,Jasně, jo...ano." zakoktal se. Tannya se zeširoka usmála a pozorovala Timův "záchvat rozpaků"...

Plánování

26. března 2010 v 17:49 | Edianka |  Diary
thesims2-edianka
Buon girono=) Mi chiamo Eddie...
Takže dobrý den:D Včera jsem se snad vůbec nedostavila na internet, protože jsem se připravovala na svoji první hodinu italštiny. Doufám, že jsem to napsala dobře. Opravdu jsem do toho zapálená! Dneska v autobuse jsem si sestavila rozhovor. Znělo to česky asi takhle: ,,Ahoj, jmenuju se Eddie. Jak se jmenuješ ty?" ,,Jmenuju se Eddie." ,,A jak je?" ,,Mizerně!" ,,Oh, to je mi líto." ,,Děkuju. Měj se, ahoj." ,,Čau."
Kdybych to říkala česky, asi by si na mě začali lidi ukazovat a poťukávat si do čela. Ikdyž...čuměli na mě fakt divně:D Čím to asi bude...

Tak a teď trochu jinak. Jsem pověstná v plánování. Ano ano, už zase plánuju. V angličtině jsem psala Emo versus Demo, ale tak úplně to ještě nemám dodělané. Když jsem si tak četla vaše komentáře ke komixům, asi budu psát jako první E vs D. Příběh Hobita a Innocence je asi tak na stejné úrovni...však ještě se uvidí. A taky mám chuť na grafiku. A taky bych hupsla někam ven, ale to by první muselo být s kým...:)


Hodnocení: cahulka.blog.cz

24. března 2010 v 18:12 | Edianka |  Hodnocené blogy
Hodnocení blogů/cahule
Hodnocený blog: cahulka.blog.cz (Cahulle)
Stáří blogu: 3 měsíce a 24 dní