Únor 2010

Mr & Mrs Liebens (Úvod)

13. února 2010 v 21:39 | Edianka
Zdravím všechny, kteří si připravují brejličky na budoucí komix "Mr & Mrs Liebens"
Jak už jsem se nedávno zmínila, že já a Elisis připravujeme komix, který ona píše a já fotím. Děj má tedy na starost Elisis, takže více informací vymlátíte pouze od ní:D Budu tedy jakoby fotit "naslepo". Samozřejme si to předem přečtu a opravím její drobné chybičky, jako třeba teď mezery za čárkami:D Pokud jí někdy selže mozek, pomůžu jí i s textem...
A teď už šup šup pod perex:

Sčítání Miss Stařenky 3-kolo

13. února 2010 v 19:07 | Edianka |  Miss Sims
Tentokrát dostanete poslední, lehoulinké téma. A to: KONEC
Je mi jedno, jak se do toho pustíte. Nebudu uvádět žádné příklady, nechci vám dávat podklady, zapojte hlavu. Je to jednoduché. Prostě si řekněte "Konec" a foťte do posledního kola:)

Faldo, ó můj oři!

13. února 2010 v 12:11 | Edianka |  Diary
Poslední dobou nechápu své emoce. Je mi bezva a přesto mě to táhne ke dnu. Když se pro něco nadchnu, okamžitě zchladnu. Utěšení hledám v pohádkách, ale tím víc si uvědomuju, že žiju v iluzi.
Možná bych potřebovala pořádně nakopnout a srazit obojek z krku, který mi lidé mimoděk "nainstalovali" během života ve společnosti. Asi jsem čím dál víc naivní, když si myslím, že si vytrpím v dětství a pak se mi dobrá kmotřička víla odmění v dospělosti.

Kdybych se měla charakterizovat jedním slovem, bylo by to asi "fantazírující". Každý člověk mě zná z jiného pohledu. Někdo by řekl "Veselá" jiný "pohodová" třetí zase "chladná". Je ale pravda, že mě v tomto ohledu vůbec nikdo nezná. Nevyznám se v sobě ani já, natož pak lidé, kteří mě znají pár dnů na blogu nebo ICQ. Neznají mě tedy ani spolužáci, dokonce ani moje rodina.

Innocence 8-díl: Koušu a zabíjím

12. února 2010 v 21:32 | Edianka |  Innocence
Alien otevřela oči. Ležela na měkkém dvojlůžku s hromadou polštářů okolo sebe. Rozhlédla se vyděšeně kolem sebe. Všechno v pokoji bylo sladěné do žluté, modré a růžové. Nemohla si vzpomenout, co se to vlastně stalo a nevěděla kde je.

Příběh Hobita trochu jinak

11. února 2010 v 20:28 | Edianka |  Jinačí
To jsem se kdysi takhle nudila a tak jsem popadla papír a začala si čmrkat.K dybyste hledali, nejsou to vůbec žádné extra podobizny, prostě jen tak, jak jsem si to normálně představovala, kdyby to mělo být v knížce. Možná to bude trochu víc nekvalitní, ale to je chyba skenování.
Už mě nudilo věčné tužkování, gumování a přesnosti. Zvolila jsem si jednoduchý geometrický styl, trochu anime, ale jinak je to obyčejné skicování. Nemusí se vám to líbit, každý má jiný styl a mě prozatím vyhovuje tento. Ale aspoň napište komentář:)
A jen tak pro zajímavost. Kdybyste nevěděli, je to z komixu Příběh Hobita. Ne všichni tento fantasy komix čtete.


Nevím co říct

11. února 2010 v 17:53 | Edianka |  Diary
Dneska jsem měla obzvlášť dobrou náladu. Avšak do té doby, dokud mě nevytočila jedna rozmazlená holčina. Vypadám snad jako stroj na designy? Ale nechme toho už.

Dneska jsem chtěla konečně nadabovat Let´s fly! Bohužel ale, "Peggy" je na lyžáku a "Tobey" je nemocný. Asi se zblázním. Chtěla jsem dopsat aspoň Innocenci, ale došly mi nápady. Bože, poraď mi. Máma do mě hučí, že mám pořád něco dělat a ne jen sedět u počítače. No uvidíme, jak to bude. Asi první vyhodnotím Miss Stařenku.

Problém-vyřešen! Díky Elisis.

9. února 2010 v 20:39 | Edianka |  Oznámení
Vážení a milí, dnes mám tu čest vám oznámit, že downloady jsou opravené, takže můžete dál s chutí stahovat. Proto se nezlobte za včerejší "neaktivitu" a pochopte obnovování tisícerých odkazů.

V tomto článku chci mockrát poděkovat Elisis za pomoc. (Elisis nedávno rozjela zábavný projekt Speeling Village) Opravila downloady z Ledna, Února, Června a Července. Jsem jí proto nesmírně vděčná, protože jinak bych se s tím trápila ještě kdo ví jak dlouho.

Poprvé jsem někomu prozradila svoje heslo. Připadala jsem si, jako pouliční prodavač časopisů, který místo novin rozdával hesla na potkání. (Samozřejmě, že heslo bylo jiné, protože to pravé mám snad na všech profilech) A teď ho zase měním zpátky.

Repeté! 24 hodin v háji!

7. února 2010 v 11:47 | Edianka |  Oznámení
Paysites zase trucuje! Kdyby mě na to lidi neupozornili, nevěděla bych to. Všimli jste si, že ZASE nejde stahovat polovina věcí z tohoto blogu? Ještě že modthesims je "zatím" stále vpohodě.
Už podruhé budu opravovat downloady. Minule (letní prázdniny) mi to zabralo zhruba 24 hodin, když to sečtu. Tentokrát toho však mám mnohem víc. Uplynulo 7 měsíců od posledních oprav. Ještě že jsem poslední dobou downloady omezila...

Čím to bude...jak jinak, než opět změnou adresy! Ještě se mi ale nepodařilo zjistit, jaká je to změna. Minule to byly rozcestníky, takže teď fakt nevím. No ale stejně to brzy zjistím. Moří zdar...

Nádherné oči

6. února 2010 v 20:07 | Edianka |  Downloady do sims3
Když už jsem na tom modthesims, napadlo mě poohlédnout se po něčem do the sims3. Našla jsem tyto úžasné oči.
Znovu připomínám, že co je z modthesims2, vyžaduje registraci. Na hloupé dotazy, jako jsou "Hele, nevíš proč mi to nejde stáhnout?" neodpovídám!

Ke stažení: DOWNLOAD
Jak ukládat downloady do the sims3: NÁVOD

Sexy prádlo

6. února 2010 v 19:59 | Edianka |  Oblečení
Na modthesims2 jsem našla krásné sexy prádlo pro ženy. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ho mám stáhnout nebo dát na blog. Co myslíte, rozhodla jsem se správně? :) Vyžaduje registraci. Pro stažení v celém článku.