Únor 2010

SONK-2.kolo

28. února 2010 v 15:06 | Edianka |  SONK
Je mi hrozně trapné, že v roce 2010 dojíždíme SONK 2009. Jak už ale jistě víte, na tomto blogu je největší nepřítel ČAS! Slibuju vám, že jakmile dojedeme všechny rozjeté soutěže, pojedeme po přesně určeném termínu a na nikoho se nebudeme ohlížet. Možná, že jsem vám tohle už někdy říkala a neuskutečnila, ale jsem docela ambiciózní, takže se tak brzy stane.

SONN vyhodnocení finále

28. února 2010 v 14:37 | Edianka |  Sims soutěže
Je tady konec SONN (soutěže o nejlepší napodobeninu)!V této soutěži měli soutěžící napodobit sebe, což se jim všem povedlo. Jen jedna však mohla vyhrát 1.místo! Všem děkuju za účast:)
Nevím, jestli to má cenu tady říkat, ale jsem docela ráda, že tato soutěž už zkončila. Do budoucna si už budu líp hlídat čas. Jedna soutěž zkončila, brzy očekávejte nějakou jinou.

Zabiják v trávě

27. února 2010 v 18:24 | Edianka

Svatá debilito:)

27. února 2010 v 14:20 | Edianka |  Diary
Hyjé koni, kde máš hlavu? Ty nejkrásnější okamžiky bych si chtěla zase někdy zopakovat. Nepřišla jsem se vylívat ze svých emočních nálad, ale přišla jsem vám prozradit tajemstvo.
Jen co jsem se probudila, napadl mě zajímavý "horor" se spoustou mrtvol. Možná vám bude v polovině připadat už ohraný, ale konec vás snad dostane:D Nedoporučju ale číst dopředu! Nic pak z toho nebudete mít! Už mám celý článek napsaný, ale přečíst si ho můžete až večer, aby byla lepší atmosféra.

Nebudu vám nic říkat. Je to docela krátké, takže se snažte číst pomalu, abyste šli s písničkou. Kdo to přečte rychle, možná to ani nepochopí a jestli se první podívá na konec, nebude z toho mít lautr nic! Dokonce i moje ségra (vteřinová čtečka) se snažila číst pomalu a vyšla jí na to skoro celá písnička. Neříkám celá....

Jinak...Štve mě administrace! Určitě zase něco kutí a pak to tak taky vypadá! NEJDOU MI ZOBRAZIT NĚKTERÉ RUBRIKY, TAKŽE PĚKNĚ DĚKUJU! Všimla jsem si změny písma, tak teda nevím, o co se vlastně snaží. Na změny sice jsem, ale ne na změny, o které nestojím a jsou mi naprosto k ničemu. Třeba jako tehdy-počítání článků v rubrikách. Bože, jestli není jedno, jestli jich tam mám 28 nebo 29! To zase někoho napadlo něco chytrého.

Takže to zkrátím. Určitě se večer stavte. Ještě nevím, co přidám dnes. Možná, že se mi taky nepodaří zveřejnit ani tenhle článek. Uvidíme...

Genius tabletus aj s tabletama

26. února 2010 v 18:28 | Edianka |  Diary
Dneska jsem si po dlouhém uvažování objednala tablet. Možná, že už v pondělí (začátek osvobozujícího utrpení) si namaluju nějaký obrázek. Jen škoda, že budu mít nejen tablet, ale i tabletky na moji mimořádnou nemoc. Už si začínám pomalu zvykat na hluchotu, když už jsem si zvykla na slepotu:D Teď si ještě zvyknout na chabé mluvení a bude to dokonalé.
Snad toho za ten týden, co budu doma, udělám dost. Dopisuju sice scénář, ale namluvit ho nenamluvím, protože nemluvím:D Nic velkého se mi nechce podnikat, ale něco přece musím konečně dělat. Psát a fotit. Nejspíš si i vytisknu do postele nějaké vaše povídky a komixy:D Jen škoda, že je nemůžu okomentovat na papír.

Asi se teď půjdu dívat na nějakou hovadinu. Za dnešek mám dost! Už jsem vám říkala, jakou panickou hrůzu mám z doktorů? Dneska jsem musela být u doktorky celé 4 minuty!!! A po třech hodinách hned další rána pod pás, jen co jsem to vydýchala. Absolventská vernisáž, kde jsem se musela tím svým nemožný hlasem představit a představit i své práce. No děs a hrůza! :D Ale dobré je, že už to mám za sebou...

Bedroom by blackpearl

26. února 2010 v 9:27 | Edianka
Tento obrázek je mi nějak povědomý. Je možné, že tento download už na tomto blogu je. Radši ale dvakrát než ani jednou. V celém článku najdete odkaz na download a zdroj.

Diplom za doplňovačku

25. února 2010 v 21:26 | Edianka |  Ocenění
Je mi líto, že jsem nic nepřidala, ale nějak mi to pořád nevychází. Mám zánět nosohltanu a do školy chodím nemocná už týden. Pekelně to bolí, ale hold, když jsou fofry, překousne se i to tiché chraplání a utlumená hluchota. Jednou jsou to přehrávky, vernisáž....ale vždyť už jsem to psala. Docela mě zaráží, že se díky mým ochromeným smyslům každou minutu ptám "Sním či bdím?" No, snad se sebou něco udělám a pokusím se s tím tady trochu pohnout. Omlouvám se SB za neaktivitu na vašich blogách...

Jinak... Od Niky jsem dostala krásný diplom:) Vůbec by mě nenapadlo, že by vyhrál zrovna můj komentář:D V celém článku najdete ten obrázek, do kterého se doplňoval text.

Návštěvnost 15.2. 2010 - 21.2. 2010

23. února 2010 v 19:41 | Edianka |  Toplist
Už dlouho jsem nepřidala normální pořádný článek. Je to kvůli mému zaneprázdnění. Teď je to pořád něco! Jednou přehrávky, podruhé soutěž, potřetí závěrečné absolventské práce na páteční výstavu a ještě ke všemu pitomá škola! Slíbila jsem milion věcí a hodlám je taky dodržet. Poslední dobou jsem v jednom kole a v ne zrovna v nejlepší náladě, k čemuž přispěly i neúspěšné pokusy o lucidní sny.

Chci vám ale poděkovat za návštěvnost, které si moc vážím. Ikdyž skoro nic nepřidávám, přesto si najdete čas, přečíst ten nějaký okecávací článek. Děkuju vám:)
Pondělí: 225
Úterý: 233
Středa: 216
Čtvrtek: 228
Pátek: 253
Sobota: 366
Neděle: 343

Celkem: 1864

Mějme své oblíbené blogy pod kontrolou

22. února 2010 v 21:39 | Edianka |  BLOGOVÁ PORADNA
Jistě tento trik všichni znáte. Kdo si toho však za těch pár měsíců nevšiml nebo je nováček, jistě ocení tuto praktickou věcičku. Pokud máte v oblíbených stránkách uložené nějaké blogy, v administraci se vám ukáží žebříčky nejnovějších článků vašich SB.
Já si rozjedu blog.cz a hned mě trkne článek od...někoho. Mám tam nejen SB, ale i pár dobrých blogů, na které chodím. Nejlepší na tom je, že nemusíte dělat žádné pitomé obíhačky, které vám lezou na nervy. Jednoduše přejdete na adresu článku, který vás upoutal.
Oblíbené blogy najdete v položkách menu (to snad víte všichni). Stačí si jich několik přidat a pak vyhodit "oblíbené blogy" z položek menu. Bude se vám to ukazovat, ikdyž je nebudete mít přímo v menu. Je to hodně praktické! Doporučuju!

Domácí CoolKarneval

21. února 2010 v 21:24 | Edianka |  Diary
Kdo chodí na facebook (já ne:), ten si mohl povšimnout mojí nové profilové fotky. Není kvalitní a ani nijak extérní, protože je focená mojím telefónem z roku 1-2-3. Vypadám na ní tak na 9, ikdyž to nebyl tak úplně účel.
Již nedávno jsem se zmínila, že je u nás moje tříletá sestřenka, Elza. Pořád by si chtěla hrát a když se dozvěděla od babče, že je u nás v Nivnici nedělní karneval, okamžitě si chtěla zkusit masku. Rozhodly jsme se, že si uděláme takový "předkarneval" toho hlavního. Jinak zvato "kúl karneval" hezky po Nivnicky.