Prosinec 2009

Avatar

31. prosince 2009 v 16:06 | Edianka |  Diary
Končím se simíkama a blog se zaměřuje od této chvíle na film Avatar:D Ne, to bych přece neudělala...
Dnes jsem navštívila Gold apple ve Zlíně a zhlédla úžasný 3D film, který snad všichni znáte, nebo aspoň ti, kteří sledují kino program. Avatar, skvělý dobrodružný film!

Když to začalo, myslela jsem, že se zabliju:D Na 3D jsem nebyla zvyklá a připadala jsem si uvnitř. Kdo na Avataru byl, určitě ví, o které části filmu mluvím. Na začátku se všechno točilo dokola a bylo to utahané.

Líbilo se mi, že byl film hraný, protože kdyby to bylo kreslené, stratilo by to své kouzlo. Upřímě řečeno... nemám ráda kreslené filmy:D Hrozně se mi to líbilo:)
PS: jestli píšu nezřetelně, je to kvůli tomu, že za mnou hraje na plné pecky televize:D nemůžu se soustředit na psaní...

Grafcká karta se zase ozvala

30. prosince 2009 v 13:05 | Edianka |  Kritizárna
Já bych se na to mohla vybodnout. Jen co se zbavím jednoho problému, hned se ozve ten starší, aby náhodou nebyl můj počítač bez problémů. Vzpomínáte si, jak mi nedávno blbla grafická karta? A je to tady zase! Až na to, že tentokrát se snad úplně odvařila.

Ještě štěstí, že máme v rodině 2 notebooky, jinak už fakt nevím, co by se mi stalo! Budu muset přidávat prozatím jen downloady a psát si dopředu text ke komixům. A co seriál? Upřímě...myslela jsem, že už bude na Vánoce na blogu, ale jak vidíte, stále je tu nějaký problém!

Omezit vlastní výrobu? Tak to bude těžké... myslím tím přidávání článků. Ale co, dnes jsem se dozvěděla, že jediné co umím je blbě kecat. S tím víceméně souhlasím, protože poslední dobou přidávám jen okecávky a pořádný komix jsem nezveřejnila už hodně dlouho. Asi zhodnotím zase nějaký blog a přidám downloady...prozatím.

Jak vidíte design?

30. prosince 2009 v 10:09 | Edianka |  Kritizárna
Moje obavy se vyplnily! A to, jak vidíte design. Včera jsem byla u kamarádky vysvětlovat downloady a zhrozila jsem se, až jsem málem spadla ze židle. Můj blog mi pořádně skákal. Takhle to přece dál nejde!

Budu potřebovat vaši pomoc. Prosím, aby se zapojili všichni, kteří tento článek právě čtou nebo přebíhají očima...

Vyberte možnost, jak vidíte tento design a napište do komentářů, prosím.
...obrázky najdete v celém článku:

Návštěvnost 21.12.09 - 27.12.09

28. prosince 2009 v 15:54 | Edianka |  Toplist
Ode dneška zbožňuju otevírání internetové pošty stejně jako své návštěvníky:) Vidím, že ani vy jste na můj blog o svátcích nezapomněli a potěšili mě svou návštěvou. Děkuju vám...

Pondělí: 296
Úteryý 355
Středa: 375
Čtvrtek: 225
Pátek: 289
Sobota: 305
Neděle: 408

Celkem: 2253

PS: Co tady bylo včera tak skvělé, že sem přišlo tolik lidí? Každopádně si toho moc vážím. "Děkuju a přijďte zas", jak by řekla ségra=)

"Poselství Simíků" hitem! Těš se 22.století!

28. prosince 2009 v 15:23 | Edianka |  Kritizárna
Děkuju za upozornění Lussi na další blog, který kopíruje můj název (a samozřejmě i články). Nemyslete si, že jsem nějak nadšená z toho, že zase píšu rozhořčený článek! Mě to nebaví, pořád tohle řešit!

Dneska jsme kecali na ICQ a Lucy prohodila bezva hlášku. "Poselství Simíků se stalo hitem". Možná má pravdu! Já ale nestojím o to, aby se takhle jmenovala polovina sims blogů! Tento název nese můj blog od té doby, co se narodil! Nese ho na všechn designech, které tu kdy byly a kdo nevěří, může se podívat!

STOP opičení! Říkám všem, kteří kdy vstoupili na můj blog, aby tolerovali moje požadavky! Není jich tolik! Doufám, že už se s tímto případem více nesetkáme!

Hodnocení: nelcasojkova.blog.cz

27. prosince 2009 v 19:08 | Edianka |  Hodnocené blogy
Čtrnáctý zhodnocený blog: nelcasojkova.blog.cz (autor: NS team)
-Hodnocení je uvážené.
-Všechno jsem hodnotila spravedlivě:

Přání pro vás (opožděně)

26. prosince 2009 v 20:31 | Edianka |  Ocenění
Problém s počítačem je dočasně vyřešen. Ihned po tom, co se mi podařilo PC spustit, jsem zahájila obnovení systému na 2 měsíce. Zatím je vpořádku, takže doufejme, že to máme za sebou. Slibované "opožděné" přání:
Přeje vám tvář blogu 2009 (Peggy). Doufám, že se vám alespoň trochu přáníčko líbí, protože mi dalo celkem dost zabrat. Můžete si ho uložit, dát na blog... nejen moje SB, ale taky všichni návštěvníci tohoto blogu:) Takže ještě jednou vám přeju krásné svátky!
PS: Kdybyste nevěděli, co to drží v ruce, je to zrcátko, se kterým dělá zlatá prasátka:)

Menší technický výpadek

26. prosince 2009 v 11:40 | Edianka |  Oznámení
Jak bych začala... Je to asi po devadesáté deváté, co mi počítač zase tak blbne. Nevím, jestli je to tou grafickou kartou nebo čím, ale ujišťuju vás, že se to brzy opraví.
Jsem teď na notebooku, protože PC už ani nejde spustit. Ještě včera to šlo zapnout, ale každých 5 minut se sám vypínal.
Je mi líto, že jsem vám nepopřála a vůbec se tu ani neukázala. Není to tím, že by se mi nechtělo, má to pár důvodů. Nemám vůbec představu, jak dlouho asi bude trvat oprava, takže nic neslibuju.
Hned jak se však počítač opraví, zveřejním opožděné přání k Vánocům a Novém Roku. "Fakt brzo" Je hrozná škoda, že jsem to nestihla dřív.

Vánoce:

Pro mě byly letošní Vánoce ty nejlepší, jaké jsem kdy zažila! Nepřeháním! Povím vám to do detailů:)
-Ráno jsem vstala s úžasnou náladou, což je pro mě vzácnost. Bylo to kvůli snu, který se mi zdál. Kdybych vám ho vyprávěla, stejně byste ho nepochopili, protože nevíte o co go:D Máma mi cpala vánočku a kávu, ale já jsem jí s úsměvem odbyla, protože se přeci držím tradice "do večera nepapat!". Chvilku jsem byla na PC a vyráběla vám přáníčko, dokud se můj miláček totálně nepodělal! Pak jsme šli poslouchat koledy ke kapličce, no a na hřbitov samozřejmě...

Vánoční Audi (dárkové)

23. prosince 2009 v 23:40 | Edianka |  Doprava
Audi do sims a ještě k tomu zabalené:D Je to hrozně sladké... A když vám někdo dá k Vánocům auto, je to ještě sladší :D

Ke stažení tohoto downloadu musíte být přihlášení na modthesims.info. Přihlašovací údaje jsou:
Jméno: Edidie │ Heslo: edidie14

DOWNLOAD


Příběh hobita 12.díl

23. prosince 2009 v 22:58 | Edianka |  Příběh hobita
Na okamžik jsem myslela, že jsem mrtvá. Moje paměť se pomalu vracela a já si každou vteřinou uvědomovala, že jsem vlastně zklamala. Ne, já nemůžu umřít! Teď ještě ne, teď na to není vhodná doba! Musím najít Lactey a zabránit zkáze světa!