Květen 2008

Líbí se ti blog?

30. května 2008 v 22:25 | Edianka |  Ankety
Líbí, nelíbí, je ti ukradenej nebo máš na něj jiný názor? ☺☺☺
(nelekejte se toho 100%) ☼

Příběh hobita4

30. května 2008 v 20:03 | Edianka |  Příběh hobita
Že je v mém domě voda? To není nečekané...

Tady je:

27. května 2008 v 20:09 | Edianka
Hezky se bavte: Edianka

Najdete zde:

26. května 2008 v 17:27 | Edianka
Děkuji za vaši společnost: Edianka

Najdete tu:

26. května 2008 v 17:23 | Edianka
Příjemnou zábavu přeje Edianka...

Máš mě rád?4-díl

26. května 2008 v 17:18 | Edianka |  Máš mě rád?
Vyštrachala jsem pár fotek, které by se mi mohly hodit, protože Barča je už mimo město. Takže si jich važte!:-)

Dobře...

26. května 2008 v 16:59 | Edianka
Dobrá, když už jste sem klikli, aspoň si poslechněte co to jsou ty moje Náboženské příběhy.
Není to o Bibli ani o žádném kázání. Někomu se příběhy s Bohem líbí, někomu se hnusí, ale to už je vaše věc, jak je budete vnímat.
Pod rubrikou Náboženské příběhy si vyberte příběh....

Najdete tady:

26. května 2008 v 16:35 | Edianka
Najdete tady:
Budu to dávat i do komixů, do Reality show...prostě do všeho.

Pavlínin příběh

26. května 2008 v 16:29
Pavlína je oblíbená, pěkná a bohatá holka. Některé děti se jí bojí, jiné se s ní chtějí bavit a dalším je úplně ukradená. Její spolužačky si myslí, že je nafoukaná a pěkně drzá kráva, ale kdyby ji nakoukly hlouběji do srdce, spatřily by to co žádná z nich nemá.....
Pavlíniny dvě kamarádky jsou ohavné zmije, které ji navádějí na samé zlé skutky. Provedou cokoli, co by mohlo lidem ubližovat a škodit. Odhalili jsme ďábla ve dvou lidských duších: Erice a Markétě. Ďábel nenápadně vede ubohou Pavlínu pomaloučku k těm největším špatnostem, které by mohla za svůj život napáchat, jako je šikana, krádeže a počase i k vraždám.
Když má Pavlína pocit, že po ní okouzleně zírá nějaký kluk, nos jí jde vzhůru a ona jen jako "velký machr". Začne si dělat co chce a uráží lidi na potkání. Jednou tak začala strkat do kolemjdoucí (Alice).
Pavlína: Co se mi pleteš do cesty ty tele! Chceš pár facek ty spratku jeden?!
A uhodí Alici do ruky. Alice se však usměje a řekne: ,, Ahoj, až mě budeš potřebovat, budu támhle u bazénu. Počkám na tebe.
Pavlína nechápe. Proč by měla chodit za takovou ubožačkou!
Doma je však Pavlína jako vyměněná. Ještě předchvílí byla velký pán a teď je z ní troska. Každým dnem brečí a modlí se, aby byla jiná. Nechce se povyšovat nad ostatními, ale copak to jde? ,,Mě už nikdy nikdo nezmění, protože jsem prostě taková a takhle mě zubožil osud." říká si každý den. Tohle však nebyl jediný problém, který Pavlínu trápil....
Šlo i o její rodiče. Hádají se vždycky když se potkají, nebo spolu neprohodí jediného slova. Jistě každý ví, že když má člověk špatnou náladu, je nepříjemný úplně na všechny. Také na ni si matka s otcem vylévali svou zlost a jakkoli jí nadávali.
Jedenkrát, když se Pavlína modlila, uslyšela neznámý hlas. Nic jiného ji nenapadlo, než že se podívá vzhůru. Uviděla podivné světlo a hlas pravil: Jdi Pavlíno! Odvaž se a nech vyjít pravdu najevo!
Pavlína vyběhla z domu a nedbala na pokřikování její matky. Běžela stále dál a dál, kam ji srdce vedlo.
Zastavila se. Zvedla hlavu a to co uviděla jí vzalo dech. Stála u tehdejšího místa, kde minulý týden postrkovala do té dívky, do Alice.
Alice tam stále ještě byla a Pavlína nevěřila, že tam na ni celou tu dobu čekala. Chtěla se Alici omluvit a navrhnout jí přátelství, ale místo toho se stalo něco nečekaného...
All vyskočila z bazénu a vrhnula se Pavlíně kolem krku. Radostně ji objala a křičela: ,, Pajko, to jsem ráda,že jsi tady. Ani nevíš jak se mi stýskalo!"
Pavlína nevěděla co má dělat. Byla úplně vedle, ale radši se chovala k Alici stejně jako ona k ní. Jen co se však Alice nachvíli vzdálila, přiběhly k Páje Erika a Markéta...
Bleskurychle začaly Alici pomlouvat a kritizovat. Pavlína na ně chvíli jen tak koukala a pomrkávala, ale nakonec křikla: ,,Táhněte k čertu i s těma vašima kecama!!" Holky se zarazily a Markéta nafoukaně odešla.
Erika se však stále vnucovala, až se Pavlína navztekala a odstrčila ji. Teď se Erika nenechala dvakrát pobízet a běžela za Markétou. Pavlína se vrátila za Alicí a staly se velkými kamarádkami.
A ty dvě nány? Ty se nikdy nezměnily a jestli se neodstěhovaly, tak tam pomlouvají dodnes.... Ale to už je jiný příběh, protože ten pavlínin skončil jako: HAPY END!!!

SimsŠtůdio2

23. května 2008 v 19:02 | Edianka |  Studio Sims
Takže, todle je moje sestřenka AYA.
Požádala mě o členství v simsštůdiu:
Super podoba, co říkáš Ájo?